2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا نمیدونم این بحثای الکی چیه؟ هر شهری یه سری خوشگلن و یه سری معمولی. لر و فارس و کرد هم نداره‌.

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
خیلیم دختراش مهربون و کم توقعن 😃درست مثله دخترایه خودمونم😎

اره بری اونجا رایگان سرویس میدن.😂😂😂 داداشم واسه جام جهانی  رفته بود به شوخی میگفت همینجا میمونم زن خونه ماشین پول😍😍😍😍

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
فقط دختران ایلو عشقه    

عزیزم بختیاری ها که همه تو ایل نیستن! 

اصفهان و چهارمحال و بختیاری و لرستان و شیراز و خوزستان پره از دخترای خوشگل بختیاری. 

من خودم خوشگل ترین دختری که تو عمرم دیدم بختیاری الیگودرز لرستان بوده. و تا حالا بعد این همه سال به زیبایی اش کسیو ندیدم. 

منم شیراز یم ولی نشنیدم ...به نظرم همه جا زشت و زیبا داره ضمن اینکه قشنگی کاملا نسبی هست و سلیقه اي

بیشتر میگن شيرازيا اهل خوشگذرانی و تفريحن

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706