2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا نمیدونم این بحثای الکی چیه؟ هر شهری یه سری خوشگلن و یه سری معمولی. لر و فارس و کرد هم نداره‌.

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
خیلیم دختراش مهربون و کم توقعن 😃درست مثله دخترایه خودمونم😎

اره بری اونجا رایگان سرویس میدن.😂😂😂 داداشم واسه جام جهانی  رفته بود به شوخی میگفت همینجا میمونم زن خونه ماشین پول😍😍😍😍

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
فقط دختران ایلو عشقه    

عزیزم بختیاری ها که همه تو ایل نیستن! 

اصفهان و چهارمحال و بختیاری و لرستان و شیراز و خوزستان پره از دخترای خوشگل بختیاری. 

من خودم خوشگل ترین دختری که تو عمرم دیدم بختیاری الیگودرز لرستان بوده. و تا حالا بعد این همه سال به زیبایی اش کسیو ندیدم. 

منم شیراز یم ولی نشنیدم ...به نظرم همه جا زشت و زیبا داره ضمن اینکه قشنگی کاملا نسبی هست و سلیقه اي

بیشتر میگن شيرازيا اهل خوشگذرانی و تفريحن

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706