2737
2734
عنوان

شما چه واكنشي به بي پولي همسرتون نشون ميدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 50 پست
رو سرتون کلت نذاشتن ک برینبیرون بخورین...یا اگه هم میرین پیش بقیه باشین ک تو همچین شرایطی قرار بگیری ...

شاید کلت گذاشتن مثل ما!!!

خواهربرادرای شوهرم میدونن وضع مارو ، ولی هرهفته زنگ میزنن بیاید بریم شام بیرون. چندتاشو میشع پیچوند اخه! اگرم نریم هم داستان میشه و ناراحت میشن و هم به غرور شوهرم برمیخوره!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقيقااااا حرفم همينه  نميخوام ازم تقدير تشكر كنه واسه تحمل اين اوضاع ولي حداق اينه كه اخلاقش ب ...

والا اتفاقا وظیفشه تقدیرو تشکر هم بکنه!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
پس درك كردن ما چي ميشه چرا به اسيبي كه به ما ميزنن توجه نميكنن  نميگم ازم تقديرو تشكر كنه ولي ...

بازم درك

مردها همينن 

وقتي فشار بهشون وارد ميشه داغون ميشن خودشونم عذاب ميكشن

ي كم صبور باش و از خدا كمك بخواه

در هر موردي از خدا كمك بگير و به خودش توكل كن

يادت نره زن هميشه از مرد قوي تره

مرد ي زور و بازوي ظاهري داره تا از نظر فيزيكي بتونه كار كنه ولي زن همون قدرت رو در باطنش داره 

براي همينه كه زن ها مادر ميشن چون مادر شدن و زن شدن كار سختيه

تو هم بايد از قدرت باطني ات استفاده كني و ي جور مركز انرژي هستي عزيزم

گاهي صبر زن ها كم ميشه درك ميكنم اما باور كن مردها خيلي ضعيف ترن

یا صاحب الزمان ادرکنی

ما خیلی تو موقعیت های سختی بودیم ولی با هم گذروندیم چون میدونستم شوهرم سعیش رو میکنه خدا رو شکر گذشت .میرفتیم ساندویچ میگرفتم پارک میرفتیم خوش بودیم و با کمک هم مشکلاتمون حل میکردیم و دستمون جلو کسی دراز نکردیم حتی به باباش هم نمیگفتیم مشکلات مالی رو. سعی کردم کنارش باشم و زیاد سخت نگیرم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
عزیزم مگ شغلش چیه ک از صبح تا شب کار میکنه اما درامدش کمه...البته اگ دوس داری جواب بده گلم

ناظر ساختمونه 

درامدش ٣وخورده ايه اجاره نميديم ولي قسط زياد داريم كلا شايد يه ماهو با ٥٠٠ تومن بگذرونيم

داشت وضع خوب ميشد كه خراب شد همه چي

2740
يعني چي؟

بیرون نرو باهاش 

سرسنگین باش باهاش

یه خانمی که از ارزش هاش کوتاه نمیاد

کیسه بوکسش که نیستی!

از مغزت بیرون که همیشه تو زندگی زن باید کوتاه بیاد و مرد باید زبونش دراز باشه

ما مردها رو پرروو کردیم

در ضمن از خرجهات خیلی کم نکن که بدعادت شه.همیشه برای خرید خودت لیست داشته باش.حالا محصولات یکم ارزون تر.

_آبنبات هستم_
يعني چي؟

عزیزم خیلی کار اشتباهی کرده روت دست بلند کرده واقعا دل ادم میشکنه من خودم نمیدونم اگه جای تو بودم چه کار میکردم ولی مردا خیلی قد هستن حتی اگه شرایطشون بد باشه دوست ندارن از کسی حرف بخورن حتی همسر منم یه مدت که اوضاعمون بد بود خیلی شوهرمو تحقیر میکردم شوهرم خیلی عصبانی میشد دعوامون میشد ولی روم اصلا دست بلند نمیکرد ،میدونم از قصد نگفتی ولی با عکس العملی که شوهرت نشون میده سعی کن از این حرفا بهش نزنی خودت اسیب میبینی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

شوهرت بیش از حد عصبانی شده و نتوسته کنترل کنه خودشو و رفتارش کاملا اشتباه بوده

ولی مردها وقتی در برابر مسائل مالی برای خانواده کم میارن بی منطق میشن و عصبی 

دیشب من به شوهرم گفتم چقدر زود خرجی رو تموم کردی حالا کو تا حقوق(خرجی دست خودشه)برکشت گفت بخدا اگه فحش ناموسی بهم میدادی بهتر از این حرف بود😂

گفت من صبح تا شب زحمت میکشم خرج میکنم برای شما چیکار کنم حقوق بیشتر از این نمیرسع توی این گرونی 

ناراحت شدم براش چون راس میگه

بیرون نرو باهاش  سرسنگین باش باهاش یه خانمی که از ارزش هاش کوتاه نمیاد کیسه بوکسش که نیستی! ...

٦ماهه واسه يه شمال كه تو اين هفته ميخوايم بريم دلم خوشه. 

ديشب واقعا خوردم كرد 

دلم نميخواد باهاش خوب باشم ولي انقد احمقم انقد ساده ام ههههههرررررر كسي باهام هر كاري ميكنه اصن تو دلم نميمونه ارزوم اينه كه كينه كنم ولي نميشه 

چيكار كنم كه باهاش سرسنگين باشم هم شمالو برم؟

عزیزم خیلی کار اشتباهی کرده روت دست بلند کرده واقعا دل ادم میشکنه من خودم نمیدونم اگه جای تو بودم چه ...

خيلي خوردم كرد با كارش انشالله كه هيچ وقت دست روت بلند نكنه

روح ادم ميكشه اين كار 

دلم ميخواد يه مدت نباشم 

ولي لامصب اونقدر راااااحت ميبخشم خيلي بيچارم 

2706