2733
2739
عنوان

شما چه واكنشي به بي پولي همسرتون نشون ميدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بیشتر باش همدلی کن آن ساله این روزهای هم میگذره برای مزد خیلی سخته نتونه اونطور که دلش می‌خواد خرج زنش کنه به جای روی اکشن مناسب بدتر گند میزنه

شما محبت کن و ندار فاصله بینتون بیفته 

حالا من از همسر شما خبر ندارم

ولی معمولا مردا وقتی جیبشون خالی هست دست خودشون نیست اینطوری میشن

همسرمنم وقتی جیبش خالی میشه اینطوری میشه

بعدش خودش هم قبول می‌کنه 

ولی خب دست خودش نیست دیگه

نداره

و دوست داره برا خانوادش همه چی بگیره

با این شرایط اقتصادی حالا حق دارن 

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2731
اون هي ميگفت من همينم از صبح ميرم تو زل افتاب تا شب  اخرشم همين ميشه بيشتر نميتونم كار كنم فحش ...

وااااااااا

این دیگه شورشو دراورده!!!!

بی پولی رو تحمل کنی و کتکم بخوری؟!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

خوب دیگه انتخاب خودت بوده همسری با این درامد انتخاب کردی

مطمئنا هر کسی با هم سطح خودش وصلت می کنه اون پسر پولدار هم نمیاد یه دختر از قشر متوسط بگیره میره از قشر خودش دختر میگیره 

من بودم صبوری می کردم نه اینکه به روش بیارم و خوردش کنم داری میگی صبح تا شب سرکار دیگه بنده خدا چجوری بدوه تا نیاز شما رو براورده کنه

تو هم انقد ملاحظه بيجا  بخرج نده

ملاحظه وقت خودش رو داره وقتي با بقيه رفتين بيرون انقد معطل گذاشتن خب درست نيست ي چيزي حتي گرونتر انتخاب ميكردي بعد جاي ديگه پس انداز ميكردي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
صبر و درك زندگي بالا و پايين زياد داره اگه شما صبر و شكر كني خدا كمك ميكنه به روي شوهرت نيار و سع ...

پس درك كردن ما چي ميشه چرا به اسيبي كه به ما ميزنن توجه نميكنن 

نميگم ازم تقديرو تشكر كنه ولي ديگه تحمل كردن اين اوضاع رو با دعوا درگيري سختتر نكنه

2740
انشالله هیچ مردی شرمنده زن و بچش نشه

من همچین چیزی تو تاپیک بغلی گفتم،،،،اومدن خوردنم که فقط مردا فشار اقتصادی رو تحمل میکنن ?مگه زنا زیر باد کولر نشستن لم دادن?چرا به زنا حق نمیدین،،،چرا  و و و و و ،،،،،دیدم طرف داره خودشو به کج فهمی میزنه کلا دیگه جوابشو ندادم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
تو هم انقد ملاحظه بيجا  بخرج نده ملاحظه وقت خودش رو داره وقتي با بقيه رفتين بيرون انقد معطل گذ ...

وای،،،،مریم زیبا،،هدف زیبا،،،خانم زیبا،،،،اسم کاربرا شبیه هم شده یادم رفت کدومتون دوجت منین?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
وااااااااا این دیگه شورشو دراورده!!!! بی پولی رو تحمل کنی و کتکم بخوری؟!

دقيقااااا حرفم همينه 

نميخوام ازم تقدير تشكر كنه واسه تحمل اين اوضاع ولي حداق اينه كه اخلاقش باهام خوب باشه

وای،،،،مریم زیبا،،هدف زیبا،،،خانم زیبا،،،،اسم کاربرا شبیه هم شده یادم رفت کدومتون دوجت منین?

گل زيبا هم كاربر ديگست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
رو سرتون کلت نذاشتن ک برینبیرون بخورین...یا اگه هم میرین پیش بقیه باشین ک تو همچین شرایطی قرار بگیری ...

والا من یادم نمیاد تو این یه سال باشوهرم بیرون رفته باشیم غذا بخوریم.

2706