2733
2734
عنوان

شما چه واكنشي به بي پولي همسرتون نشون ميدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 50 پست

باهاش صحبت نکن یه مدتی و تو این مدت به کارا و عکس العملای خودت هم خوووب فکر کن و اشتبهاتی کا داشتی رو سعی کن تکرار نکنی، اگر عذر خواهی کرد با کمی ناز فبول کن. 

بسم الله الرحمن الرحیم "والله ینقذ العظیم"
٦ماهه واسه يه شمال كه تو اين هفته ميخوايم بريم دلم خوشه.  ديشب واقعا خوردم كرد  دلم نميخ ...

من خودمم همینطورم.با همه زوددلم صاف میشه ولی همیشه پاشو خوردم!

بشین فکر کن چیکار کنی اگه دلت نمیخواد کلا کتک بخوری ازش.فداکاری و محبت بیش از حد تو این مواقع ممنوع.

_آبنبات هستم_

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید با مدیریت هزینه بشه حلش کرد نمیشه؟

ماهي ٣تومن قسط داريم نميتونيم جم بخوريم يه ذره خورد خورد نگه داشتم كه همين اخر هفته ديگه ميريم يه شمال ٦ماهه قراره بريم نشده

2728
والا من یادم نمیاد تو این یه سال باشوهرم بیرون رفته باشیم غذا بخوریم.

شوهرمنم خوشش نمیاد عادتش اینه...مگر اینکه مسافرت ریم یا جایی...منم دلم واد مثل بقیه بیام  به به چه چه..ولی وقتی قراره دعوا شه چرا بخوام..هرچی هم بخوام تو خونه فراهم میکنه...اخلاقش اینجریه دیگه

شاید کلت گذاشتن مثل ما!!! خواهربرادرای شوهرم میدونن وضع مارو ، ولی هرهفته زنگ میزنن بیاید بریم شام ...

شرایط فرق داره...میفهمم شما هم چی میگن...درکتون میکنم...همرو نمیشه پیچوند...ولی تا جای مکن باید ب فکر خود خانواده بود تا بقیه