2410
2553

بياين بگين حق داره يا نه

چند وقته اوضاع مالي خوبي نداره با اينكه صبح زود ميره سر كار تا شب كار ميكنه و هوام كه خيييلي گرمه

ما قبلا خيلي رستوران ميرفتيم كلا خيلي بيشتر خوش ميگذرونديم چندروز پيش بعد از يكماه رفتيم بيرون شام با دوستامون فودكورت بود من همش ميچرخيدم ببينم با هزينه اي كه داريم چه چيز خوشمزه اي كه دوسشم دارمو انتخاب كنم 

خب طبيعتا دوستامون سريع پيدا كردن و سفارش دادن من هي ميگشتم 

خلاصه همونجا شوهرم هي گفت كه چرا اينجوري ميكني بيا يه چي انتخاب كن بخوريم ديگه (قرار بود يه چيزي بگيريم دوتايي بخوريم) 

اصلا رفتار بدي اونجا نشون ندادديروز تو دعوا گفت تو انقدر گوشت تلخ شدي جديدا كه هرجا ميريم اعصابمو خورد ميكني و جريان اون شبو گفت 

منم عصباني شدم كه اينو يه نكته منفي تو من ميبينه  گفتم خب من ميخواستم بعداز يه ماه كه رفتيم بيرون چيزي كه دوست دارمو بگيرم. 

اولش كه گفتم از خودش خجالت كشيد گفت غلط كردم گفتم 

بعد چند لحظه انگار يكي اتيشش زد اومد سمتم با داد كه من همينم درامدم همينه نميتونم ببرمت جايي  هي ميكوبي تو سرم هي تحقيرم ميكني. 

من هي سعي ميكردم بهش بگم من نميخوام سركوفت بزنم ولي وقتي دلخوريتو گفتي منم ميخوام دليلشو بگم 

ديوونه شده بود هر چي ميگفتم اروم نميشد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رو سرتون کلت نذاشتن ک برینبیرون بخورین...یا اگه هم میرین پیش بقیه باشین ک تو همچین شرایطی قرار بگیرین

شما حتی میتونین خودتون ساندویچ درست کنین برین گردش بخورین هم هزینه کمتر هم تفریح سرجاش

2714

صبر و درك

زندگي بالا و پايين زياد داره

اگه شما صبر و شكر كني خدا كمك ميكنه

به روي شوهرت نيار و سعي كن با كمترين امكانات هم خوش باشي و محيط شادي رو براش فراهم كني تا به غرورش آسيبي نرسه و روحيه داشته باشه

یا صاحب الزمان ادرکنی

اون هي ميگفت من همينم از صبح ميرم تو زل افتاب تا شب 

اخرشم همين ميشه بيشتر نميتونم كار كنم فحشم ميداد 

هي ميگفت اشغال عوضي بي چشم و رو و اين حرفا 

اخرشم دو تا سيلي زد تو گوشم انقدر دردم گرفت سرمو تو دستام بردم يكيم محكم كوبيد تو سرم 

واقعا حالم از ديشب ازش به هم ميخوره

ما مدت زیادیه تو این وضعیم

شناختی از شوهر شما ندارم. اما در مورد خودمون میدونم که فشاری که روی من هست صدبرابرش روی شوهرمه

باید درکشون کرد. من اگه شوهرم این کارو میکرد بحثو ادامه نمیدادم چون میدونم از کجا ناشی میشه

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2706