2733
2734
بچت سرافکنده میشه تفاوت رو‌میفهه توپش ک تو پارک بیافته یه جای دور و باباش نتونه براش بیاره شما بای ...

نه بابا عصا به دست که نیست انجور که تو فکر میکنی مثل بقیه است تو زندگی معمولیش تا نپرسی ازش کتوجه نمیشی مشکلش رو درسته عینک میزنه از این قوی ها ولی مثلا خواهرش الان واسه دکترا میخواد بخونه همین شرایطم داره میگم هر روز با موتور میره و میاد انقوت تو میگی نمیتونه توپ رو پیدا کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با جمله اخرت کاملا موافقم اما عزیزم میگن حتی گواهی نامه بهش نمیدن شما میگی مشکلی نیست؟!

خب خود خانم رانندگی میکنه 

اول مطمئن بشه از اخلاق و منشش اگر خوب بود اخلاق خوبش می ارزه به همممممه این چیزایی ک شما گفتین همع افراد همه چیز باهم ندارن ایراد ایشون هم چشمشونه

باور کن جدی میگم دوست صمیمیم بود الکی نمیگفت

میدونم شما راست میگین میگم‌انقدر ها هم اذیت کننده نیست ک بچشون خجالت بکشه و...چون الحمدلله علم پیشرفت کرده باعینک‌که میتونه ببینه اگر دوست نداشت عینک بزنه میتونه عمل کنه لنز بذاره بچه چرا باید خجالت بکشه اگر پدرش ظاهری مشکلی نداشته باشه

2728

الان پدر من رانندگی نمیتونه کنه میترسه واقعاااا مصیبت کشیدیم خیلی از موقعیت هارو از دست دادیم الان که من گرفتم بردم واسه معاینه فنی از صبح تا شب اونجا الاف بودم پیش خودم ناراحت بودم که کاش پدرم رانندگی میکرد 

نه بابا عصا به دست که نیست انجور که تو فکر میکنی مثل بقیه است تو زندگی معمولیش تا نپرسی ازش کتوجه نم ...

😂😂😂😂اخه شما گفتی ۱۲ منم ترسیدم ۱۲ بیستم 

اما دوست ایشون ۵ دهمه یعنی پسرخاله شما تازه ۱ درجه بهتر از دوست ایشونه‌ ک میشه ۶ دهم 

و اینکه اول مطمئن شو از اخلاقش ازدواج فامیلی خیلی ریسکه 

خب خود خانم رانندگی میکنه  اول مطمئن بشه از اخلاق و منشش اگر خوب بود اخلاق خوبش می ارزه به همم ...

بچه ها اولش من خودم کاملا مخالف بودم ولی الان که بیشتر در مورد اخلاق و رفتارش میدونم مردد شدم چون واقعا درکش بالاست اخلاقش خوبه طوریه کخ من همش غصه میخورم چرا این مشکل رو داره

2738
بچه ها اولش من خودم کاملا مخالف بودم ولی الان که بیشتر در مورد اخلاق و رفتارش میدونم مردد شدم چون وا ...

خوب فکر کن حتماهم مشاوره قبل از ازدواج برین

من الحمدلله مشکل خاصی تو زندگیم ندارم و همسرم خوبه اما پشیمونم ک‌چرا مشاوره قبل از ازدواج نرفتم حتما برو باپسرخالت

جدای این که ازدواج فامیلی منسوخ شده دیگه باید دقت کنی بیینی اگه توی ژنتیک مادریتون هست، یعنی ممکنه شما هم داشته باشین این ژن معیوب رو، احتمال بالایی وجود داره بچتون هم مشکل پیدا کنه

به هرحال علاوه بر تمام مشکلاتش اینو هم در نظر بگیر

شوهر من میگه انتخاب خوبیه قبول کن اسی   .ولی من میگم اگه مطمعنی یه روزی این مشکلشو طعنه نمیزنی بهش قبول کن چون اون بنده خدا هم میخاد زندگی کنه ک ارامش داشته باشه با تو 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
2706