2733
2734

اگه برات مهمه که هیچی اگه نیست قبول کن

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی چطوری میشه توضیح بدی

بچت سرافکنده میشه

تفاوت رو‌میفهه

توپش ک تو پارک بیافته یه جای دور و باباش نتونه براش بیاره شما باید پاشی براش بیاری

شوهرت ک نتونه رانندگی کنه یه عمر یا باید خودت رانندگی کنی یا باید با اتوبوس برید اینور اونور

اخه مگه میشه؟؟؟؟؟ دوست من شماره چشمش ۵ بود میگفت میرم حموم از شامپو ها فقط یه هاله میبینم! 

من چه میدونم دیگه این هر روز با موتور میره سر کارش کارشم تو رنگکاری مبل و ایناست 

بعدم این با عینک رو میگفت 

شمارهش ۷واسه این 

بعدم دوستتون تنبلی چشم داره مگه

یعنی چطوری میشه توضیح بدی

عزیزم همه ادم ها همه ویژگی هارو باهم ندارن وقتی فردی موقعیتش خوبه بااخلاقه و تو‌میپسندیش از لحاظ قیافه یه ایرادایی هم‌داره مثلا ضعیفی چشم 

بنظرم حتما بایه‌پزشک مشورت کن‌ک‌ ممکنه روی فرزندتون هم‌تاثیر داشته باشه یا نه؟!اگر مشکلی نداشت ضعف چشم ایشون هیچ مسئله ای برای زندگی شما فکر نمیکنم داشته باشه!!یادت باشه با کسی ازدواج کن‌ک از حضورش کنارت توی خیابون و بین اقوام خجالت نکشی

عزیزم همه ادم ها همه ویژگی هارو باهم ندارن وقتی فردی موقعیتش خوبه بااخلاقه و تو‌میپسندیش از لحاظ قیا ...

با جمله اخرت کاملا موافقم

اما عزیزم میگن حتی گواهی نامه بهش نمیدن

شما میگی مشکلی نیست؟!

2706