2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه مخالفت نکن حتما مشاوره قبل ازدواج برو ...دلت چی میگه؟ 

ببین دلم نمیاد ازش بگذرم بخاطر علاقه که میدونم بهم داره سه ساله میاد خواستگاری فقط در حالی کع دخترای فامیل پدریشون از خداشون بود بره اونجا خواستگاری 

اخلاق ورفتارش واقعا خوبه 

حالا شما میگین ازدواج فامیلی بد ولی ما هر چی ازدواج با غریبه تر داشتیم چون شناختمون کافی نبود اونقدر خوب نبودن 

ببینید تو این ازدواج یه اطمینانی وجود داره از هر جهت تنها نگرانیم همون ضعیفی چشمع

از وولم رو پای خودش بود خونه خرید زمین خرید سرمایه اش

2728
ببین دلم نمیاد ازش بگذرم بخاطر علاقه که میدونم بهم داره سه ساله میاد خواستگاری فقط در حالی کع دخترای ...

کاری ب علاقه اون فعلا نداشته باش ب موقعیتش هم نداشته باش آیا تو دوسش داری؟و بنظرت چهرش زیباست یا مورد پسندت هست؟اگر کنارش راه بری خجالت نمیکشی؟اگر این مسائل حل بود مورد خوبیه

و اینکه دختر خاله پسرخاله من ازدواج کردن وازهم جداشدن و گنننند زدن ب یه ایلی و خراب کردن و هرروز من بهشون فحش میدم 

خواهشا منطقی‌جلو برین

کاری ب علاقه اون فعلا نداشته باش ب موقعیتش هم نداشته باش آیا تو دوسش داری؟و بنظرت چهرش زیباست یا مور ...

بهش گاهی فکر میکنم دوسش دارم خب از لحاظ ظاهری دوس داشتم عینک نمیزد ولی بقیش خوبه قد و قوارش فقط از پشت شیشه عینک چشماش درشتتره این گاهی اذیتم میکنه البته گاهی ولی رفتارشو که میبینم یادم میره اینا رو

شوهرتون رو چه حسابی میگه

میگه وقتی میگی اخلاقش خوبه و شرایطشم خوبه پس همه چیش اوکیه فقط اون یه ایراده ک چند سال دیگه ک پیر شیم هممون چشامون ضعیف میشه   بعد میگه هیچوقت دنبال کسی ک صد در صد کامل باشه نگرد چون نیس 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
2738
اینکه گواهینامه نداره یعنی مهم نیس واقعا

میگه ن بابا مشکلی نیس میگه خودت گواهی بگیر اگه ماشینم بگیرین همیشه زیر پای خودته

چ شوهری دارمااا داره سیاستاشو رو میکنه   

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

بچه ها من به جز اینم الان چن تا خواستگار دارم از لحاظ مالی تقریبا در یک سطح هستن

خانوادم میگن هر طور خودت میدونی ولی ما شناختی که رو این داریم رو بقیه نداریم که

هم اخلاق رفتارش خوبه هر سر سنگینه اصلا با زنها و دخترا گرم نمیگیره خسیس نیس خیلی مسِئولیت پذیره 

ما تو شهرستانیم اینجا پسرا زود میرن سر کار یعنی خیلیاشون در حد سیکل یا دیپلم هستن 

الان با عینکم دید هر چشمش کامل نمیشه این منو خیلی نگران کرده متاسفانه هیچ چاره ای هم نیست واسش 

بحث ژنتیکم من از دکتر پرسیدم. گفت امکانش هست ولی فقط یه احتماله کسی نمیتونه بگه چطور و چقدرع که من بگم اتفاق میفته یا نه

میگه ن بابا مشکلی نیس میگه خودت گواهی بگیر اگه ماشینم بگیرین همیشه زیر پای خودته چ شوهری دارمااا دا ...

شوهرت از دوستای پسر خالهرمن نیس احیانا هواشو داره اخه

ببین تنها مسئله اش اینه وگرنه مشکلی دیگه نداره تو کارهای روزمره اش مشکلی ندارخ

میخوام بهت رک بگم اگه جنبه داری و دو روز دیگه ب هر شکلی این موضوع و نمیزنی تو سرش حتما قبول کن ولی اگر میبینی برات مهمه و ممکنه بعدا پشیمون بشی نه بیخیالش شو

من اگر بودم قبول میکردم چون این رو اصلا مشکل نمیبینم

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2706