2733
2734
شوهرت از دوستای پسر خالهرمن نیس احیانا هواشو داره اخه

میگه نظرمو گفتم دیگه حالا خودت میدونی بعد میگه تو این دوره زمونه دیگه شوهر گیر نمیاد بازار خرابه 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

عزیزم اکثر کاربرا اینجا حرف مفت میزنن

من هزار تا معلول رو دیدم که زندگی خیلی خوبی دارن 

شما و در اینده بچه هاتون ایشالا. این موضوع براتون عادی میشه و مشکلات و دلخوشی های خیلی بزرگتری تو زندگیتون خواهید داشت که این اصلا به نظر نمیاد 

همینجا تو نی نی سایت یه خانوم با کسی ازدواج کرد که فلج اطفال بود و تو ویلچر مینشست و سه تا بچه هم داشتن میگفت که این تو ویلچر نشستنش اصلا برامون مسئله نیست

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو عملکرد و زندگیش چه تاثیری گذاشته؟

والارمن که تا الان ندیدم مشکلی داشته باشه میگم که هر روز میره سر کارش کارشم رنگکاری مبل و ایناست یعدم با موتورم میره شبم با موتور برمیگرده طبیعی کاراش والا

تورو خدا ظاهر ملاک قرار ندید

اخه بعضی چیزا خدا دادیه

به اخلاق خوب و ایندت فکر کن

به این فکر پدر بچه هات قراره باشه ایا اخلاقش خوبه برای پدر بودن؟

ایا تورو تامین میکنه از نظر احساسی و مالی؟

چشم ضعیف ایراد نیست گلم.

زیر سقف زندگی این چیزا مهم نیست

همه چیز عوض میشه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
2731
میخوام بهت رک بگم اگه جنبه داری و دو روز دیگه ب هر شکلی این موضوع و نمیزنی تو سرش حتما قبول کن ولی ا ...

دو زوز یه جواب بله فکر میکنم روز سوم میترسم یهنی تو اگه همه جوره خیالت ازش راحت بود ولی بدونستی با عینکم نصف دیدشو داره قبول میکردی

والارمن که تا الان ندیدم مشکلی داشته باشه میگم که هر روز میره سر کارش کارشم رنگکاری مبل و ایناست یعد ...

خب وقتی تاثیری تو کارو زندگیش نداره و موجب اختلال نشده  مشکلی نیست

سلام استارتر

تو باید بتونی تصمیم قطعی بگیری... کی چی میگه یا مشورت میخوای یعنی هنوز در درونت مردد هستی و این کار رو خراب میکنه.

الان کسی که بهت میگه عیب نداره شوهرش سالمه، چمیدونم ده ها ویژگی داره... و یه نسخه ای میپیچه میگه نه عالیه برو و فلان.

من نمیگم پسر خالت مشکل چشمش بده یا عادی. حتی درباره ازدواج فامیلی از نظر پزشکی و خانوادگیم نظر نمیدم. اما خودت باید به این نتیجه برسی که حتی اگر از اینم بدتر باشه آیا باز دوست داری باهاش ازدواج کنی یا نه. اگر دوست داشتی بسم الله

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
نظرتون در این مورد چیه در مورد مشکل چشمش

ببین دوست عزیز شما قراره باهاش زندگی کنی بس نظردیگران هیچ اهمیتی نداره فردا شما قراره باهاش بری مهمونی مسافرت ببین نگاهای مردم اذیتت نمیکنه دلسوزی های بیجا دلتو نمیشکنه همه ی اینارو بسنج بعدبروجلو فردا روزی دلت بگیره از رفتارای اطرافیان پشیمون بشی هم بخودت ضربه میزنی هم ب پسرخالت میشه با این جور ادما زندگی کرد ولی سخته اگه دختر لوسی نیستی و میدونی از پس خودت برمیایی برو جلو وگرنه بیخیالششو

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️