2733
2739
عنوان

تاپیک دوستان نی نی سایتی خودشم از نوع خاصش😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 6583 بازدید | 2222 پست
پس تازه اولشی به قول معروف خشت اول رو هر جور بزاری تا اخرش همینجوری میره بالا خیلی مراقب باش دوران ش ...

همچین اولشم نیستم دوساله نامزدیم . من ک عاشقشم دیوونشم . همیشه میگم کاش همه دخترا مث من بتونن با شریک آیندشون عاشقانه زندگی کنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
@paria9257     @دخترگلگلی     @باشکوه    

سلام دلسا جونم خوبی عزیزم؟😘😘😍مرسی که صدام زدی🤗 ولی ازکم سعادتیم دیشب زود خوابم برد 😢نشد که تو جمع دوستای گلی مثل شما عزیزان باشم.

بستنیbastani@جون وshakijan@خوشگله خوبین؟دستتون درد نکنه بازم ترکوندین وکلی خندیدم .همیشه شاد باشین وسلامت😍😗😗

خدا با منه و برای من کافیه  
مرداد

عسل جون تولدت پیشاپیش مبارک باشه عزیزم.انشاءالله همیشه خنده جز جدایی ناپذیر چهره ودلت باشه.🌹😍😘😘🎂🎂🎂🎁🎀🎼💃🙆

میبخشید دیگه جمعس ودیگه امکانات کم بود😉

2740
دوس دالم 😋 من بدجنسیو ترجیح میدم ب خوب بودن با شما بچه پروآ🤗 شماها حقتونه چون منزلت شوشورو درک نمک ...

شکیلاجون خییلییییی خوشحال شدم انشاءالله عشقتون پایدار باشه وبزودی خبر عقد وعروسیتون رو بدی💃😘😍🌹🤗

مرسی عزییییییز دلم. من ک در پوست خود نمیگنجم💃💃💃💃

الهی همیشه شاد باشی ودرپوست خود نگنجی😍😘😘🤗💃🎼خوشگل منو بیخبر نذاری خبر عقدت رو حتما بده🌹🌹🙆

دخترااااا عاطی و عسل تولدتون  پیشاپیش مبارک🤩🤗💃💃💃💃😉

شکییییی ناز نازی خودم داری عروس میشی بلخره مبارک باشه خوشبخت بشی خیلی خوشحال شدم عزیزم 😃😎😎💃💃💃💃💃💃💃💃

دخترااااا عاطی و عسل تولدتون  پیشاپیش مبارک🤩🤗💃💃💃💃😉 شکییییی ناز نازی خودم داری عروس میشی ...

مرسی عزیز دلم. من تا نشینم پاسفره عقد بله نگم امضا نکنم باورم نمشه خودم🙄

2706