2733
2734
عنوان

تاپیک دوستان نی نی سایتی خودشم از نوع خاصش😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 6583 بازدید | 2222 پست
پس تازه اولشی به قول معروف خشت اول رو هر جور بزاری تا اخرش همینجوری میره بالا خیلی مراقب باش دوران ش ...

همچین اولشم نیستم دوساله نامزدیم . من ک عاشقشم دیوونشم . همیشه میگم کاش همه دخترا مث من بتونن با شریک آیندشون عاشقانه زندگی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@paria9257     @دخترگلگلی     @باشکوه    

سلام دلسا جونم خوبی عزیزم؟😘😘😍مرسی که صدام زدی🤗 ولی ازکم سعادتیم دیشب زود خوابم برد 😢نشد که تو جمع دوستای گلی مثل شما عزیزان باشم.

بستنیbastani@جون وshakijan@خوشگله خوبین؟دستتون درد نکنه بازم ترکوندین وکلی خندیدم .همیشه شاد باشین وسلامت😍😗😗

خدا با منه و برای من کافیه  
مرداد

عسل جون تولدت پیشاپیش مبارک باشه عزیزم.انشاءالله همیشه خنده جز جدایی ناپذیر چهره ودلت باشه.🌹😍😘😘🎂🎂🎂🎁🎀🎼💃🙆

میبخشید دیگه جمعس ودیگه امکانات کم بود😉

2740
دوس دالم 😋 من بدجنسیو ترجیح میدم ب خوب بودن با شما بچه پروآ🤗 شماها حقتونه چون منزلت شوشورو درک نمک ...

شکیلاجون خییلییییی خوشحال شدم انشاءالله عشقتون پایدار باشه وبزودی خبر عقد وعروسیتون رو بدی💃😘😍🌹🤗

مرسی عزییییییز دلم. من ک در پوست خود نمیگنجم💃💃💃💃

الهی همیشه شاد باشی ودرپوست خود نگنجی😍😘😘🤗💃🎼خوشگل منو بیخبر نذاری خبر عقدت رو حتما بده🌹🌹🙆

دخترااااا عاطی و عسل تولدتون  پیشاپیش مبارک🤩🤗💃💃💃💃😉

شکییییی ناز نازی خودم داری عروس میشی بلخره مبارک باشه خوشبخت بشی خیلی خوشحال شدم عزیزم 😃😎😎💃💃💃💃💃💃💃💃

دخترااااا عاطی و عسل تولدتون  پیشاپیش مبارک🤩🤗💃💃💃💃😉 شکییییی ناز نازی خودم داری عروس میشی ...

مرسی عزیز دلم. من تا نشینم پاسفره عقد بله نگم امضا نکنم باورم نمشه خودم🙄

2706