2733
2734
عنوان

برخورد صحیح بامردی که هرشب میره خونه ننه اش

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 57 پست
اگ میخوای بعدا مثل من با ی بچه ۵ماهه جدا نشی راه اونجا رو ریشه کن کن ولی اگرم خونوادش مشکل ایجادنمیک ...

چطوری ریشه کنم؟؟؟

مشکل فقط رفتن اش نیست 

مشکل مفت خوری و حروم خوریشون 

چون سوپرمارکت کار میکنه 

همش جنس میبره 

باباش چندتا بانک حساب میلیونی داره 

ما گوشت به ندرت میتونیم بخریم 

بعد اینا مثل افعی مال ما رو بخورن 

یا ابالفضل العباس علمدار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا این چیه دیگه خب ازدواج نمیکردی. اه. بنظر من بخوای دعوا راه بندازی چون خانوادش نزدیکتون هستن جذب اونا میشه محبتم کنی بازم میگه ای ول زنم مشکلی نداره باهام.فقط باید محلتون رو عوض کنی.

2731
اول میره اونجا بعد میاد خونه من میگم قبلش حداقل اطلاع بده.. زورگویه؟ یا میگم مثل من یه روز یا د ...

برو خداروشکر  کن خونه مامانش میره  شوهر من که همیشه خونه دوستاشه یا بیرون ولگردی میکنه  من که دیگه خستم خیلی خستم😣😣

خدایا شکرت  
اول میره اونجا بعد میاد خونه من میگم قبلش حداقل اطلاع بده.. زورگویه؟ یا میگم مثل من یه روز یا د ...

خب خواهر من شاید به پدر ومادرش وابستس یه مقداری شاید عادت داره حالا نیم ساعتم بره اونجا بشینه ،کاری نکن که بیست وچهاری بره اونجا اگه بهت نگفته گفته لابد زنم میدونه اونجام خوب اصلا خودتم برو سر بزن اصلا ببین شوهرتم اونجاست

2740

درامد شوهرم تو کارتی میره که به نام باباش

قبض های خونه به نام باباش میاد 

خونه به نام باباش بود یه دست نویس نوشتن انتقال داده به نام شوهرم نمیدونم معتبره یا نه

یا ابالفضل العباس علمدار 
میگه تا ۱۱ 

باباطرف مادرشه اصلا پاشه بره خونه مادر شوهرش باشوهرش بشینه اونجا نیم ساعته شوهررو بلند کنه بیارتش مگه به هم نزدیک نیستن ،لجبازی راه درستی نیست چون مردابیشتر لج میکنن 

اول اولش راه درست اینه با کسی ازدواج کنین که استقلال فکری و بلوغ عاطفی داره و متوجهه که ازدواج چیه و چه مسئولیتهایی داره و اولویت اول زندگیش باید همسر باشه. 

حالا که کار از کار گذشته راه درست مشاوره رفتنه چون شاید این خونه نیمدنش یا خونه ننه زیاد رفتنش یه دلایلی داره که شما خبر نداری. معمولا مردایی که خونه نمیان دارن از یه چیزی فرار میکنن مثلا بعضیاشون ارتباط درستی با خانمشون نداره تا که میان خونه غر میشنون یا هربار که باهم حرف میزنن دعواشون میشه یا بعضیاشون از بچه فرارین یا سردی محیط خونه اذیتشون میکنه بعضیاشون رفیق بازن بعضیاشون هنوز وابسته به خانواده ان و ... این دلیلو برین مشاوره تا متوجه بشین و راه حلشم یاد بگیرین.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
خب خواهر من شاید به پدر ومادرش وابستس یه مقداری شاید عادت داره حالا نیم ساعتم بره اونجا بشینه ،کاری ...

من بغد عروسی فقط دوبار رفتم 

خواهر داستان با این قوم زیاده 

تو عقد ماهی یه بار میرفتم 

خواهر و مادرش میرفتن یه اتاق دیگه ساعت ها حرف میزدن 

شوهرم میگفت تو هم برو 

من میرفتم اونا میرفتن سالن 

من میرفتم سالن اونا تو حیاط 

خواهر عفریته اش یه کارایی با من کرده .....

بعد عروسی دوبار رفتم 

خواهرش برا بار دوم عقد کرده بود دوباره 

شوهرش هم اونجا بود 

دفعه اول که رفته بودم 

بذا همه چای اورد برا من نیومد جلوم 

داشت برمیگشت اشپزخانه گفت میخوری گفتم نه 

دفعه دوم که رفتم 

بذا شوهرش بشقاب میوه اورد برا من هیچی 

منم دیگه پام نگذاشتم

یا ابالفضل العباس علمدار 
خب حالا چی میشه سربزنه به پدر مادرش ،زورگویی نکن عزیزم😐

عزیزم سر زدن خوبه ولی دیگه نه 11 شب . 

شرایط جوری شده مردا صبح زود میرن سرکار شبم دیر وقت برمیگردن بعد بخواد هر شب تا 11-12 هم خونه مادرشون برن کی وقت واسه زن و بچه میمونه ؟ کی وقت محبت کردن به زنه ؟ این وقت شبم که میان شام میخورن بعد خسته هستن باید بخوابن انوقت خانوم خونه حس کمبود نمیکنه ؟ کسی نمیگه سر نزنن ولی هر چیزی اندازه داره خب

2706