2733
2734
عنوان

برخورد صحیح بامردی که هرشب میره خونه ننه اش

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 57 پست
همین چیزایی که همش سطحش از شما پایین تر بوده زنگ خطرایی بوده که نادیده گرفته شده .. بخاطر همین میگن ...

مشاوره رفتم تست گرفت 

صحبت جداگانه کرئ 

به مادرشوهرم گفت عروست مدیریت عالی اگه زندگی دستش بدی میچرخونه 

نمیدونی چه وعده های دادن 

شوهرم میگفت تو بله بگو من جونم فدات میکنم 

دقیقا بعد خطبه غوووووضش کردن

حالا میگه دروغ گفتی تو ازدواج 

میگم چه دروغی 

میگه نماز همش نمی خونی 

از دین فقط نماز میخونه 

روزه هم میگیره که خرج نکنه 

اما نه مثل من اهل روضه گرفتن و روضه شرکت کردن

براش عجیب تاسوعا عاشورا برا امام حسین ع مشکی بپوشه 

براش عجیب میلاد ائمه مثلا نیمه شعبان شیرینی بخره

از دین فقط نمااااااز اونم نه اول وقت 

هر وقت بیکار شد

یا ابالفضل العباس علمدار 
قسمت دایره عالی بود  اسکرین گرفتم بهش نشون بدم  دقیقا درسته ما اصلا دایره ای تشکیل ند ...

یه دلیل این ناسازگاریا هم شاید بالاتر بودن شما و پایبن تر بودن اونا باشه بعضی وقتا آدما احساس حقارت میکنن بعد دست پیشو میگیرن که پس نیفتن یعنی شروع میکنن تحقیر کردن اون کسی که باعث این احساس حقارت میدونن. باید قلقاشونو پیدا کنی و این حس حقارتشونو یه جورایی کمتر کنی تا کمتر برای اثبات خودشون باهات بجنگن. الان هر دو طرف رو هم حساس شدین زوم کردین رو این تفاوتها. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر تربیت خانوادگیه من جای مادرش باشم به پسرم میگم الان ساعت یازدهه بدون زنت اینجا چیکار میکنی پاش ...

مادر خیر ندیده اش فقط اتیش میندازه 

من خونه مامانم بودم اومذم دیدم چشماش قرمززززز و بعد هم باد کرده داره هی بیشتر میشه 

به زووووور بردمش دکتر 

من نبوذم نبردنش و خودشم نرفت

وقتی برگشتیم 

طبق همیشه که تا بیرون بیام یا بخوام برم 

ننه نگهبانش از خونشون میپره بیرون 

تا رسیدیم ننش دم در اومد 

رفت جلو قشنگ ده دقیقه پچ پچچچچچ و گزاااارش کامل 

یهو ننش صداش برد بالا 

و گفت چشمت چرا اینجور شده هان چون رفتید بیرون مال اون... واجب بود برید 

منم داد زدم اره واجب بود 

یهو شوهرم برا اولین بار ساک دستش بود 

داشت میزد تو صورتم 

و گفت زر زر نکن 

برا اولین بار تو کوچه فحش داد 

من چی گفتم؟؟؟؟

چکار اشتباهی کردم؟؟؟

چرا خدا جواب اون خنده ننه و خواهرش نمیده 

یا ابالفضل العباس علمدار 
یه دلیل این ناسازگاریا هم شاید بالاتر بودن شما و پایبن تر بودن اونا باشه بعضی وقتا آدما احساس حقارت ...

خوووب میشناسی 

درد همینه 

طرف پایین تره 

هیچ ایرادی نمی تونه ازت بگیره 

چرت و پرت میگه 

دقیقا حرف دلم گفتی 

چطور با این ادم باید برخورد کرد 

ادمی که پایین تره تو به روش نمیاری 

اما چنگ میندازه به زور میخواد تو رو هم بکشه پایین

یا ابالفضل العباس علمدار 
2731
ا.مشب که خونه نبودی باید میگفتی اونم خونه مامانش بمونه،من اگر خونه نباشم دلم میسوزه همسرم خونه تنها ...

من مشکلم نداره بمونه اونجا 

حتی یه روز کامل دو روز بمون

اما نه هر روز هر روز 

خودش برا خواب میاد خونه 

چون کلی جهیزیه دارم 

دستور باباش 

کل زنذگی ما با دستور ننه باباش میگرده 

یا ابالفضل العباس علمدار 
خوووب میشناسی  درد همینه  طرف پایین تره  هیچ ایرادی نمی تونه ازت بگیره  چ ...

باید انقدر از خوب بودن خودت مطمئن باشی انقدر اعتماد به نفست بالا باشه که به این خودشیفتگیشون به چشم یه بیماری نگاه کنی به جای خشم بهشون حس دلسوزی داشته باشی و با تعریف کردن یا به حساب آوردنشون بذاری حس خودشیفتگیشون ارضا بشه اونوقت اگه اون غرور له شده شونو بدست بیارن تحقیر و توهین و پنجه کشیدنه کمتر میشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
میتونی زندگیت و درامد چندرغازت با ننه و بابای سرمایه دارش و خواهر شوهردار و برادر شاغل تقسیم کنی؟؟ ...

اره.میفهمم.درکت میکنم خیلی سخته .شوهر من اینطوری نیست ولی اگه بود خیلی زجر میکشیدم .هر خانمی هم بگه هیچ مشکلی نداره با این موضوع اغراق میکنه.چون خانما دوست دارن همیشه نفر اول زندگی همسرشون باشن نه اینکه بشینن لبخند ژکند به رفتارهای مسخره شوهرشون بزنن وبگن خوب منم یه روز مادر میشم پس بذار شوهرم هر کار دوست داره بکنه که شاید نکنه یه روز بچم منو ول کنه . یعنی چی ما بدنیا نیومدیم که زجر بکشیم .خانما همیشه اول خودتونو در نظر بگیرید تا نکنه چند سال دیگه حس قربانی بودن بهتون دست بده

اگ میخوای بعدا مثل من با ی بچه ۵ماهه جدا نشی راه اونجا رو ریشه کن کن ولی اگرم خونوادش مشکل ایجادنمیک ...

کتی چکارکردی؟بچه تو گرفتی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2740

اونایی که گفتن مگه چی میشه بره واقعاخودشون باشن راضی ان شوهرشون هرشب اول ازسرکاربره اونجاتا11ونیم شب بعدبیادخونه خودش پس ازدواج میکنی برای چی

خواهشا فازروشن فکربودن نگیرید که خودتون باشید بدترمیکنید

استارتر هرجورهست درستش کن بگو میری هرشب شیربخوری بعدبیای؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
مادر خیر ندیده اش فقط اتیش میندازه  من خونه مامانم بودم اومذم دیدم چشماش قرمززززز و بعد هم باد ...

مگه چقدرنزدیکین؟خونتون کنارهمه؟

اینکه خوبه نامزد من باهم بیرون بودیم یهو گوشیشو در آورد زنگ زد به خواهر‌ش، دلش تنگ شده بود واسه اون عنتر! منم اول گفتم الان وقتشه؟ بعد ک قطع کرد هیچی نگفتم

در هفته چندباری میره خونه مادربزرگ عتیقش

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
اینکه خوبه نامزد من باهم بیرون بودیم یهو گوشیشو در آورد زنگ زد به خواهر‌ش، دلش تنگ شده بود واسه اون ...

من بدترش دارم 

تو عقد وسط رابطه بودیم 

باباش زنگ زد 

ول کرد رفت 

سر سفره غذا زنگ بزنند ول میکنه میره 

حتی نمیگه چند دق دیگه میام 

یا به من بگه الان برمیگردم 

انگار ایه نازل شده 

یا ابالفضل العباس علمدار