2703
2553

سلام 

مسائل زیاده 

به صورت ناپیوسته جاهای مختلف تعریف کردم 

اما چیزی که داره گندش در میاد و دیگه شورش دراورده 

هرشب خونه ننه رفتن.... پیشاپیش از به کار بردن کلمه ننه عذر میخوام 

اوایل میگفتم مادرجون .... اما کو لیاقت 😐

شوهرم هر شب ساعت یازده به بعد میاد 

دیگه میشه یازده و نیم به اونور و نمیاد 

میفهمم خونه ننه باباشه که تو همون کوچه امون

هر شب یا اکثر شب ها این اتفاق می افته 

امشب من خونه بابام اینام 

یازده و نیم زنگ زدم خونمون نبود 

زنگ زدم گوشیش جواب نداد فهمیدم اونجاست که جواب نمیده 

نیم سااااغت بعد تازه زنگ زد 👉

جواب ندادم👉

راه درست چی بود؟؟؟؟؟؟

یا ابالفضل العباس علمدار 

نن باشم میگم شبم ور دل ننتت بخواب 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مشکلش چیه منم دوست دارم هروز مادرمو پدرم ببینم واقعا عاشقشونم اگه نبینمشون روزم شب نمیشه شوهرمم میگ برو به مامانت اینا سربزن خودش نمیره 

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2456

اگ میخوای بعدا مثل من با ی بچه ۵ماهه جدا نشی راه اونجا رو ریشه کن کن ولی اگرم خونوادش مشکل ایجادنمیکنن مشکلی نیس

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
خب حالا چی میشه سربزنه به پدر مادرش ،زورگویی نکن عزیزم😐

وا این چ حرفیه پس زن گرفته واسه چی 

همون میموند ور دل مادرش دیگه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
خب حالا چی میشه سربزنه به پدر مادرش ،زورگویی نکن عزیزم😐

اول میره اونجا بعد میاد خونه

من میگم قبلش حداقل اطلاع بده.. زورگویه؟

یا میگم مثل من یه روز یا دو روز یا سه روز در هفته برو اخه چه خبره هرشب .... زورگویه؟؟

یا میگم اول بیا خونت بعد برو ... زورگویه؟؟

یا ابالفضل العباس علمدار 
2714

اوایل سعی کن خودتم باهاش بری تا راه پیدا کنی به دلش و ببینه که دیگه مقابلش نیستی پایه شی میدووونم سخته میدونم بدت میاد ولی فقط یه مدته،بعد که نرم تر شد کمترش کن

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
حالا نیم ساعت بره خونه مادرش مگه چی میشه😒

میگه تا ۱۱ 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ا.مشب که خونه نبودی باید میگفتی اونم خونه مامانش بمونه،من اگر خونه نباشم دلم میسوزه همسرم خونه تنها باشه،دوم اینکه نگو خونه ننش بی احترامی به اونا باعث میشه خودت پر از کینه باشی و اذیت بشی و هیچ اتفاقی واسه اونا نمیفته، من جای شما باشم مشکل ندارم هر روز به مادرش سر بزنه و ببیندش چون اگه خونه مامان خودمم تو کوچمون بود هر روز بهش سر میزدم،فقط اینکه خیلی دیر میاد ناراحت کننده ست

2706