2737
2734
عنوان

پسردایی شوهرم دست از سرم برنمیداره😠+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 13574 بازدید | 84 پست
اخه خانواده هاشون خیلی شرن

مبادا به شوهرت بگی چون قضیه ناموسشه یه بلایی سرش میاره میفته گوشه ی زندون این یک.

دو بنظرم هیچ پسری تو فامیل به زن متاهل جرات نمیکنه شماره بده مگه اینکه تو دوران هیزبازیش چراغ سبزی از خانوم هم دیده باشه.شمام رو رفتار خودت کار کن رو نگاهت که جدی تر باسه.رفتارت سنگینتر باشه.من به شما تهمت نمیزنم ولی اگه سنگین باشی و حس تعهد داشته باشی دیگه نمیری سراغ پروفایل اون آدم و بخودت نمیگیریش!

خانوم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا معلوم این عکسها وا س خاطر شماست این  چیزا ن فک کردن راجبش درسته ن گفتنش به دیگران شر میشه بلاکش و  سعی کن  اونجایی ک این اقا هس شما نباشی

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2731
خیلی حس بدیه که تو اصلا تو باغ این حرفا نباشی و طرف تا کجاها در موردت فکر کرده باشه..منم تجربه کردم ...

وای دقیقا همینطوره متاسفانه برای من دست از سرم برنمیداره تو اینستا و تل بلاکش کردم ولی وقتی میرم شهرستان خونه مادرم شروع میکنه اس دادن اعصابمو خرد میکنه 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
2740

چند سالشه؟

زیادی فیلم دیده جو گیر شده

به خصوص این عکس آخریش

یاد حرف دکتره افتادم میگفت یه عده میان میگن برامون سرم بنویس میخوایم عکس بگیریم برای استوری اینستا😕

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بعضی ها هم هستن خیلی ادعای خود شیفتگی دارن

احساس میکنن عالم و آدم عاشق دل خستشن

هر اتفاق و رفتاری رو به خودشون میگیرن

خواهرم شوهرت را دریاب 😑😑😑😑

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
چ جوریه شماره دارین از فک و فامیل...ما شماره برادرشوهرم نداریم...ارتباط فقط با حضور همسر

شما شماره برادر شوهرتم نداری😑این خیلی عجیبه...قرار نیس اتفاق خاصی بیوفته ولی خونواده درجه یک شماره همو نداشته باشن عجیبه

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤

حتما به شوهرت بگو ... هر پیامی داد نگهدار و به هیچ وجه جوابی نده .

برا منم تو اوایل دوران نامزدیمون افتاد با این تفاوت ک بجز پسر دایی شوهرم ،پسر خاله اش هم پیام میداد .

ما تازه نامزد کرده بودیم ،نذری دعوت شدیم خونه ی بابابزرگ شوهرم.همه ی جوونا جمع شدیم بعد همه گفتن شمارتو بده سیو کنیم یه گروه بسازیم و دیگه همه دورهم باشیمو این حرفا .منم از همجا بی خبر دادم شمارمو و یه گروه زدن ... از همون شب پیاما شروع شد ... من اولش جواب پیامای عادیه پسر دایی شوهرمو ک اومدpv دادم ولی کم کم فهمیدم چ خبره و از ترس مکالمه رو پاک کردم .پسر خاله ی شوهرمم ک هی از خودش عکس میفرستاد 😑😐 هی میگفت منو نامزدت شبیه همیم ولی من کجا و اون کجا .بعد خودش جواب خودشو میداد ک میگفت من به تو بیشتر میام تا اون .وای من تا جند روز حالم بد بود هی استرس داشتم تا به خواهر شوهرم گفتم ولی هیچگونه مدرکی نداشتم .تا چند روز بعدش پسر خاله ی شوهرم ازم عکس خواست 😐😐😐 منم شانس پیش شوهرم بودم وااااای چنان جنجالی راه افتاد ک نگو .همچیو برا شوهرم تعریف کردم با گریه .خواهر شوهرمم گفتم بیاد اونم گفت و پشت منو گرفت  ... ولی خب شوهرم رفت به مادرشوهرم گفت اونم گویا گوششون رو پیچونده بود ک هر دو بلاکم کرده بودن .اینارو گفتم ک تو هم حواستو جمع کنی و به شوهرت بگی با مدرک هم برو جلو