2726
عنوان

پسردایی شوهرم دست از سرم برنمیداره😠+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 13545 بازدید | 84 پست
اخه بستگی به شوهرش داره که درک کنه یا نه..فقط بهترین راه اینه به هیییچ عنوان تحت هیچ شماره ای حتی اگ ...

خدا لعنتشون همچین ادم های مریضی رو من که فقط سپردم ب خدا همیشه دعام اینه شر ادم های بد به خودشون برگرده

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خطت رو عوض کن به بهانه ارزون بودن هزینه مکالمه در اپر اتورهای دیگه یه جط جدید بخر اون سیم کارتت رو هم دیگه رو گو‌شی نزار تو گروه های خانوادگی هم نرو که شمارتو پیدا کنه، ‌‌البته اگه واقعا نمی خوای وگرنه دلیلی برای بلاک نکردن‌ وپیگیری پروفایلش نمی بینم

شوهر عمه شوهرم یه بار پیام داده بود بهم از عکس دخترش فهمیدم اونه شاسکول فکر میکرد نمیشناسمش میگفت اصل بده گفتم هوشنگ از الیگودرز خرم آباد 😐😐

گفت عه دو جنسه ای؟

جوابش ندادم بیشعور برده بود نشون شوعرم داده بود شوهرم با خنده اومد گفت چه طوری هوشنگ الیگودرزی😐

شانس اوردم یعنی شانس آوردم چیز دیگه نگفتم اکر میگفتم بدبخت بودم

LAW_student
2728

ی بحثی ی بار پیش اومد ی بنده خدایی ی چیزی ب من گفت منم ب شوهرم گفتم نمیدونستم تینقدر اتیشی میشه نزدیک بود دعوای بزرگی اتفاق بیفته ک شکر خدا حل شد.بعد مادر شوهرم جلو شوهرم گفت چرا بهش گفتی تو ک میدونی زود عصبی میشه همسرمم گفت فقط اگه اتفاقی بیفته و نگه همون لحظه طلاقش میدم

اینو گفتم ک بدونی اکثر مردا دوست دارن زنشون هرچی هست بگن

خدا لعنتشون همچین ادم های مریضی رو من که فقط سپردم ب خدا همیشه دعام اینه شر ادم های بد به خودشون برگ ...

خیلی حس بدیه که تو اصلا تو باغ این حرفا نباشی و طرف تا کجاها در موردت فکر کرده باشه..منم تجربه کردم متاسفانه ولی خدا خیلی دوسم داشتو اونو از سر راهم کنار زد..ولی حس بدش همیشه تا وقتی میبینمش همراهمه.لعنتی😭😡

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤

جهندم ....محل سگ بهش نذار خودش جم میکنه تن لشش رو ...هر وقت دیدیش به شوهرت ابراز علاقه کن و بچسب به شوهرت تا بترکه

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2706