عنوان

پسردایی شوهرم دست از سرم برنمیداره😠+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 13548 بازدید | 84 پست

نامزدم ک طرف و کتک حسابی زد ولی چون منم ازش پنهون کرده بود هم خطمو شکست هم دست روم بلند کرد ولی خداروشکر الان خوبیم باهم از بعد از ازدواجمون ولی هیچوقت یادش نرفته هنوز ک اونو میبینه ی جوری میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقا همینطوره متاسفانه برای من دست از سرم برنمیداره تو اینستا و تل بلاکش کردم ولی وقتی میرم شهر ...

محل سگگگگ نزار بهش..یعنی اینقد بعضیا مسخره و نچسبن ادم عوقش میگیره خو محلت نمیده گم شو برو نمیبینی یه زندگی دیگه داره خدا ازشون نگذره میان وسط،زندگی مردم.من یه دوره پر از دلشوره داشتم یعنی گوشیم زنگ میخورد من یخ میکردم یکی نبود بگه تو چه مرگته میترسی من کلا ترسوام☹

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤
Block

با آ تلفظ میشه 😊

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
2728

شما از کجا شماره تلفن پسردایی شوهرت رو تو گوشی داری ....  

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
شما از کجا شماره تلفن پسردایی شوهرت رو تو گوشی داری ....    

نمیشه که قضاوت کرد..مام یه گروه خونوادگی داریم کل خونواده شوهرم توشن میگن و میخندن و مطلب میزارن همه هم هستیم توش.خوب به طبع همه هم شماره های همو سیو کردن که بدونن کی چی میگه ..

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤