2733
2739
عنوان

آقا هرکی حالش بده و هرکی بلده حال بقیه رو خوب کنه دعوت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 84 پست
حرفات خیلی قشنگن ولی تو از منو زندگی من هیچی نمیئونی یاعلی رو خیلی وقته گفتم اما کسی دستمو نگرفت از ...

با قلب شکسته ازخدا بخواه منم خیلی خیلی برات دعا میکنم

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
حتما به نصیحتتون گوش میکنم امیدوارم از پسش برام

انشالله دربرابر انتخاب مونس آینده ورسیدن به خوشبختی وآرامش باید از پسش درآیی زندگی شوخی نیست نمیدونی اگه راه وبیراهه بری چقدر خورد وخاکشیر وتحقیر میشی وکاسه چکنم چکنم به دست میگیری 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله دربرابر انتخاب مونس آینده ورسیدن به خوشبختی وآرامش باید از پسش درآیی زندگی شوخی نیست نمیدونی ...

خیلی بلاتکلیفم نمیتونم با کسی ام دردل کنم به اندازه یه دنیا تو دلم حرف هست که هیچ کس ازش خبر نداره 

2731
خیلی بلاتکلیفم نمیتونم با کسی ام دردل کنم به اندازه یه دنیا تو دلم حرف هست که هیچ کس ازش خبر نداره&n ...

هیچ کس مثل خدا محرم نیست حرفات روبا خدا بزن وازاون کمک بخواه

ایاک نعبد وایاک نستعین

هرکس ب طزیقی دل ما میشکند دیوانه جدا دوست جدا میشکند دیوانه اگه میشکند دردی نیست از دوست بپرسید ک ...

دنیا دیگه مثل تو نداره

نداره نمیتونه بیاره

اینا همه کاره عشقع

و آسه تویی که بیقراره

هه بده

دنیا دیگه مثل تو نداره نداره نمیتونه بیاره اینا همه کاره عشقع و آسه تویی که بیقراره هه بده

هان هان ترا گفتم 

که تو بیدارشی ومن خفتم

2740
وااا شوخی کردم بخندی خب

😂😂😘😘😘فدات شم ناراحت نشو بیشعور اون عمه عنترمه

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥