2752
2734
عنوان

آقا هرکی حالش بده و هرکی بلده حال بقیه رو خوب کنه دعوت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 84 پست
حالا که فهمیدی یه تصمیم خوب ودرست بگیر که تمام تصمیمات اشتباهت رو مثل وایتکس پاک کنه تومیتونی

نمیدونم ازکجا شروع کنم انگاری تو یه مردابم هرچی دست و پا میزنم بیشتر میرم پایین 

الحمدالله رب العالمین 
کچل کچل کلاچه روغن کله پاچه کچل رفته به اردو سوار مغز گردو او و بده

اون ک ی عمری تنها کسم بود

تنها پناه دل بی کسم بود

تنهام گذاشتو رفت از کنارم

از درد دوریش ی بیقرارم

م بده😁

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی اونی که دوسم داره ایرادایی داره که روم نمیشه با خانوادم در میون بذارم

عاقلاااانه فک کن  و تصمیم بگیر...حرف یه عمرههههه

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
نمیدونم ازکجا شروع کنم انگاری تو یه مردابم هرچی دست و پا میزنم بیشتر میرم پایین 

توی این مرداب یه درختچه خیلی کوچک نزدیکه توست دست ت روبهش بگیر تا نجات پیداکنی خیلی ها به وسیله این درختچه نجات پیداکردن مثبت اندیش باش وبا توکل بخدا وایمان بخدا باین درختچه خودت رو نجات بده  

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
عاقلاااانه فک کن  و تصمیم بگیر...حرف یه عمرههههه

از خودم ۴ سال کوچیکتره مذهبشون با ما فرق داره خونه باباش دهاته ولی جدای از اینا خیلی اقا وبا شخصیته هیچ وقت هیچ حرکت زشتی نمیکنه به نظرت چیکار کنم؟؟؟

از خودم ۴ سال کوچیکتره مذهبشون با ما فرق داره خونه باباش دهاته ولی جدای از اینا خیلی اقا وبا شخصیته ...

نمیدونم چی بگم....مذهب مهمه....از اون مهمتر حجب و حیا و البته شغل و منبع درآمده...

و از همه اینها مهمتر اینکه ببینی از لحاظ عقلی در چه سطحی هستین...آخه پسرا معمولا خیلی دیرتر به ثبات عقلی و فکری میرسن...و دخترا زودتر 

خیلی دقت کن تو تصمیمت و حتما با چن نفر بزرگتر مشورت کن

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
اون ک ی عمری تنها کسم بود تنها پناه دل بی کسم بود تنهام گذاشتو رفت از کنارم از درد دوریش ی بیقرار ...

موند نو سوختنو ساختن همه یادگار عشقه 

انتقام از تو گرفتن کار من نیست کار عشقه

ه بده

از خودم ۴ سال کوچیکتره مذهبشون با ما فرق داره خونه باباش دهاته ولی جدای از اینا خیلی اقا وبا شخصیته ...

کبوتر با کبوتر باز با باز...... امیددلم این عشق فایده ای نداره

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
توی این مرداب یه درختچه خیلی کوچک نزدیکه توست دست ت روبهش بگیر تا نجات پیداکنی خیلی ها به وسیله این ...

ممنون از حرفای قشنگ وامیدوار کننده ات 

ولی واقعا خیلی خستم از تقلا کردن دیگه سر شدم 

الحمدالله رب العالمین 
کبوتر با کبوتر باز با باز...... امیددلم این عشق فایده ای نداره

خیلی دوسم داره اگه پیاماشو ببینی دلت واسش میسوزه از بس قربون صدقه میره بارها بهش گفتم ما به درد هم نمیخوریم من ازت بزرگترم حس خوبی ندارم قسم میخوره میگه برام مهم نیست گفت زنداداششم از داداشش بزرگتره

موند نو سوختنو ساختن همه یادگار عشقه  انتقام از تو گرفتن کار من نیست کار عشقه ه بده

هرکس ب طزیقی دل ما میشکند

دیوانه جدا دوست جدا میشکند

دیوانه اگه میشکند دردی نیست

از دوست بپرسید ک چرا میشکند

د بده

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
ممنون از حرفای قشنگ وامیدوار کننده ات  ولی واقعا خیلی خستم از تقلا کردن دیگه سر شدم

یه یا علی بگو اون راهی که بیراهه بوده روعوض کن وراهی که تورو به قله خوشبختی میرسون طی کن اولش سخته ولی اواسط راه میبینی چه راه هموار وصافیه وسرسبز ودلباز .......با اون درختچه بیا بیرون وازمرداب خودت رو نجات بده یه دوش بگیر که تمام اآلودگی های مرداب از وجودت پاک بشه وراه جدید رو برو حالا با تجربیاتی که داری میدونم موفق وموفق وموفق ......میشی بهت قول میدم

خیلی دوسم داره اگه پیاماشو ببینی دلت واسش میسوزه از بس قربون صدقه میره بارها بهش گفتم ما به درد هم ن ...

اون آقا خوب وعاشق ولی دخترم احساسی تصمیم نگیر الان دلت میسوزه ولی با یه انتخاب غلط پایه های زندگی ت میسوزه نه اونو امیدوار کن ونه خودت رو درگیر یه انتخاب غلط هزاران تصمیمات اشتباه دربر داره باحقیت زندگی کن که رویا پردازی خدشه به زندگی وارد میکنه

یه یا علی بگو اون راهی که بیراهه بوده روعوض کن وراهی که تورو به قله خوشبختی میرسون طی کن اولش سخته و ...

حرفات خیلی قشنگن ولی تو از منو زندگی من هیچی نمیئونی یاعلی رو خیلی وقته گفتم اما کسی دستمو نگرفت از خدا خیلی گله دارم

الحمدالله رب العالمین 
2706