2733
2734
عنوان

بنظرتون مانتوم خیلی خنده داره؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 73 پست

یه جوری وایستاده که بیشتر شبیه ربدوشامبره تا مانتو

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا بچه های سایت سبک لباس پوشیدنمو دوست ندارن انگاری هر چی میزارم میگن زشته

عزیزم من میپسندم این سبک رو

خیلی هم قشنگه

بپوشش حتما⁦☺️⁩

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
کلا بچه های سایت سبک لباس پوشیدنمو دوست ندارن انگاری هر چی میزارم میگن زشته

بنظر من عاليه عزيزم

ب استايل خودت احترام بزار

هركي بالاخره يه استايلي داره

يكي تيپ لش داره يكي مينيمال .....

خيلي خوشكله عزيزم

2728
2738

من عمرا اینو بپوشم

ببخشید اسی😔

انگار مانتو قحطی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اگه به نظرت خودت خوبه و دوستش داری بپوش مبارک باشه

به خاطر همینه که من هزار بار تو این جور تاپیکا میگم اقا چیزی رو که خریدین نظر خواهی دیگه نکنین ببین الان این همه هزینه کردی دلتم زده شده 

سلیقه ها همه یکسان نیستن هر کسی یه سلیقه ایی داره

2706