2737
2739
عنوان

بنظرتون مانتوم خیلی خنده داره؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با این نظرات بهتره دوباره ببرم بزارمش کمد☺☺☺😅😅

تو تنت ببینیم چطوره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

خب چندباربپوشش دلت نسوزه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740
کلا بچه های سایت سبک لباس پوشیدنمو دوست ندارن انگاری هر چی میزارم میگن زشته

عزیزم این یه مدل یونیک هر کسی نمیپسنده ب نظر من که خوبه

من خودم اکثر مانتوهام تو این مدلاس

خیلی کم کتی طور خانومانه تر واسه جاهایی که نمیشه این مدل پوشید دارم

میشه منم مامان شم  

وقتی خریدی یعنی خوشت اومده دیگه چرا نظر میخوای که دلت رو بزنه سلیقه ها مختلف به احتمال زیاد تو از مدل مانتو های من خوشت نمی یادبرعکس کانتوی تو من ساده و شیک دوست دارم شما مدل های خاص میپسندین ولی مهم نظر خود فرد بپوشش عزیزم مبارکت باشه

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍