2410
2553

عید این مانتومو خریدم عکسشو گذاشتم اینجا بس که بچه هو خندیدن و مسخره کردن دو سه بار بیشتر نپوشیدم کلی هم پولشو داده بودم الان تو کمده جنسشم نازک و لطیفه واسه این فصلم مناسبه ولی وقتی یاد حرف بچه ها میفتم میزارمش سر جاش تو کمد ....البته عکسشو با کاربری خط ثابتم گذاشته بودم قطع دسترسیش کردم ...الان میزارم عکسشو بنظرتون دمده شده؟

کوکوکو

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

والا اینجوری ک این ژست گرفته من نمیفهمم لباسه چ شکلیه مث ادم وایسید دگ مدلا   ولی بد نیس بنظرم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2714

تو سلیقه ی من نیست ولی الان که از این مدلای خاص خیلی میپوشن.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
2706