2733
2739
دستورشو بگو گلم

پاستا 

قارچ

سینه مرغ

شیر 

ارد

کره

جعفری

اویشن

پنیر پروسس یا موزارلا

پاستارو ابکش میکنید میزارید کنار 

سینه مرغ خلالی یا مکعبی و در کره سرخ میکنید بهد قارچ اسلایس شده و هم باهاش تفت میدید 

تو شیرجوش دو لیوان شیر و به یه قاشق پر اردی که تو نصفه یه کره صدگرمی تفت دادید اضافه میکنیدتا وقتی قوام اومد خاموش میکنید و پنیر و بهش اضافه میکنید 

همه مواد اماده شده رو تا قابلمه گودی با هم مخلوط کرده با نصف استکان اب و جعفری و پودر اویشن بذارید پنج دقیقه جابیفته 

ببخش مختصر گفتم دخترم داره بهونه میگیره بخوابه، 😘

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
عالیه ژله دومی چقد خوشگله، درست کردنش حوصله میخواد

اوایل که وارد نبودم خیلی وقت میزاشتم

ولی الان یک روز قبل مهمونی همه رو اماده میکنم 

البته دسر ها خیلی راحت ترن تا ژله ها

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه بی رحما نمیگین یکی اینجا حامله باشه     من جا دارم همه خوراکیاتونو بخورم کاش همشونو م ...

وای الهههههههههی عزیزم😔😔

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2731
یادمیدین؟؟؟؟؟

بله حتما

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
اون سالاد ماکارونیه؛؟

نه گلم پاستا با سس الفردو دستورش و گفتم 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
اوایل که وارد نبودم خیلی وقت میزاشتم ولی الان یک روز قبل مهمونی همه رو اماده میکنم  البته دسر ...

من بعضی وقتا ژله هام اذیت میکنه راحت برنمیگرده ، نکته ای هست بهم بگی؟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706