2733
2739
عنوان

تا حالا شده به زور مامانتون جایی برید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 113 پست
اگه مجبوري، کاري نداره که! دو سه تا فیلم قشنگ طنز یا فانتزي دانلود کن هندزفري و آهنگ  چند تا ...

نمیزارن گوشی دست بگیرم تو جمع اگ بگیرمم اینقد  چشم غره میره سقلمه میزنه تا خودم از رو میرمو میزارم کنار

نیازي نیست که زور بگن یا فحش بدن! ، وقتي میفهمي اصرارات بي فایدس!

دو سه تا فیلم قشنگ طنز یا فانتزي دانلود کن و هرجا که باهاشون رفتي تو گوشیت نگاه کن، نیاز نیست بي حوصله به در و دیوار نگاه کني، خودت قوي باش! 

هندزفري و آهنگ هم میشه

چند تا خوراکي هم بخري بزاري تو چمدون، 

اصلا حس نمیکني چند روز گذشته، من همیشه تو مسافرت خودمو با اینا سرگرم میکنم تا تموم شه

غصه نخور درست میشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه روستای کدوم استان ک تلویزیون نداره؟ الان ک روستاها همه جور امکانات دارن! بعدشم تلویزیون و ماهوار ...

تلویزیون داشتن ولی ازینا خراب شده اخه من دوست ندارم اونجارو اصلا دلم میگیره اونجا تازه گرمه کولر ندارن کلی هم پشه و کک دارن ک نابود میکنن ادمو

2731
نمیزارن گوشی دست بگیرم تو جمع اگ بگیرمم اینقد  چشم غره میره سقلمه میزنه تا خودم از رو میرمو میز ...

خب اگه گوشي نمیشه، فیلم بریز روي فلش ، اصلا چرا کنار اونا هستي، فاصله بگیر مستقل باش یعني چي نمیزارن تو گوشي دستت بگیري پس الان که تو ني ني سایت هستي چي؟ 

کتاب و رمان بخون ، یا خوراکي بخر

خودت داري خودتو اذیت میکني و به حرفاشون توجه میکني

غصه نخور درست میشه.
دقیقا منم البته خونه فامیل بابام دوست دارم برم ولی اونجا نه

زرین دشت نیست روستای مادرت

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
پدرم خیلی پشت خواهرم بود واسه ازدواجش همه جوره کوتاه اومدن چهارده تا سکه مهرش کردن سر عقد یهو عاقد ا ...

یه مدت با پدرت قهر کن کلا باهاش حرف نزن غذاتو تو اتاقت بخور 

باهاشون هرجا گفتن برو اما باهاشون حرف نزن ازشون دوری کن کنارشون نشین تو خونه یا هیجا

2740
خب اگه گوشي نمیشه، فیلم بریز روي فلش ، اصلا چرا کنار اونا هستي، فاصله بگیر مستقل باش یعني چي نمیزارن ...

عزیزم گفتم تو جمع نمیزارن گوشی دست بگیرم 

یه مدت با پدرت قهر کن کلا باهاش حرف نزن غذاتو تو اتاقت بخور  باهاشون هرجا گفتن برو اما باهاشون ...

فک میکنی من اینکارارو بام خوب میشن؟ بدتر میشن همش سرکوفت میزنن ک همش تو اتاقی همش سرت تو گوشیه معلوم نیست چه غلطی میمنی یا بابام میگ یه کاری نکن گوشیتو بزنم تو دیوار بشکونم 

یه مدت با پدرت قهر کن کلا باهاش حرف نزن غذاتو تو اتاقت بخور  باهاشون هرجا گفتن برو اما باهاشون ...

با نظرت خیلي موافقم!

استارتر خودشو اذیت می‌کنه :/ نباید وابسته باشه

مستقل بره بیرون و مغازه خرید کنه یا راحت بتونه گوشي دستش بگیره ، یا راحت فیلم مورد علاقشو نگاه کنه همه چيز که زوري نیست, بي محلي بهترین چیزه، استارتر فقط از بابتش میترسه

غصه نخور درست میشه.
خودتو بزن به بیخیالی پس مادرت خیلی گیره پاشو و دختره خوبی باش دو روزم بیشتر بمون

تا فردا عصره فعلا ک دارم مقاومت میکنم ببینم میشه نرم ، واقعا تو عذابم کاش خراب شه اونجا

2706