2737
2739
عنوان

تا حالا شده به زور مامانتون جایی برید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با نظرت خیلي موافقم! استارتر خودشو اذیت می‌کنه :/ نباید وابسته باشه مستقل بره بیرون و مغازه خرید ک ...

اخه اگه با باباش مخالفت کنه گوشیشو میشکنه

ممکنه تو خونه هم حبسش کنن و حتی کتکش بزنن

تا حالا با پدرش مخالفت نکرده واسه همینم فقط دوتا داد بوده 

اولین باری که مخالفت جدی کنه با پدرش بدجور واکنش بهش نشون میده

متاسفانه پدر و مادرش منطقی نیستن اصلا.

همین پدر و مادرا باعث میشن بچه ها روز به روز ازشون فاصله بگیرن و دور تر بشن و به راه های بدی کشیده بشن.

اخه اگه با باباش مخالفت کنه گوشیشو میشکنه ممکنه تو خونه هم حبسش کنن و حتی کتکش بزنن تا حالا با پدر ...

من نگفتم مخالفت کنه، اتفاقا باهاشون راه بیاد، ولي جلو اونا گوشي دستش نگیره مثل الان که تو نی نی سایته!

بره تو اتاقش نیاز نیست جلوی اونا کاری کنه که بدشون بیاد!

دوما، دخترشه چرا حبسش کنه؟٬ این طور که استار تر میگه هر از گاهی میرن روستا ، خب وقتی میخواد دخترشون بیاد باید بره چون مجبوره حتی اگه خوشش نیاد ولی دلیل نمیشه چون از محیط اونجا بدش میاد خودشو اذیت کنه! کتاب بخونه ، کسی حواسش نیست تو اتاق یه فیلم یه ساعته ببینه، اینطور ک پیداست خوششون نمیاد اصلا گوشی دستش باشه!

غصه نخور درست میشه.
من نگفتم مخالفت کنه، اتفاقا باهاشون راه بیاد، ولي جلو اونا گوشي دستش نگیره مثل الان که تو نی نی سایت ...

هر از گاهی نمیرن هر هفته میرن

کلا میگن اونجا چون بقیه هستن نباید گوشی دستت بگیری چون ممکنه بیان تو اتاق گوشیو دستت ببینن فکر بد کنن دربارت .

درکل منم با اینکه باید باهاشون راه بیاد موافقم چون ظاهرا چاره ی دیگه ای نداره.

2738