2737
2739
عنوان

دوست بیشعور من 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 39 پست
جه اعتماد به سقفی داره کاملا مشخصه قصدش  راه رفتن رو اعصابت و تخریب تو هستهر بار بگو الان با ه ...

برگشته میگه فک نکنم تو این ۴ سال دانشگاه با دوستی کسی رفته باشی بیرون😐😐😐واقعا عصبیم کرد 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برگشته میگه فک نکنم تو این ۴ سال دانشگاه با دوستی کسی رفته باشی بیرون😐😐😐واقعا عصبیم کرد 🙄

خب بگو دوست زیاد دارم.قرار نیست همیشه یه تیپ باشه آدم .منم دوران دبیرستان فقط یه دوست داشتم .اگه اون یه روز نمیومد تنها بودم .

الان ارتباط جمعیم خیلی بهتر شده .هرجا برم بایکی دمخور میشم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

همین که بالا به ما گفتی. بگو از وقتی شاغل شدم دوستای خیلی خوبی پیدا کردم. عزیزم نگران نباش تنها نیستم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
بابا من اصلا ۴ ساله ندیدمش خودش پیام میده 😐😐

بهش بگو گم شو گوزووو،تو کی هستی هی میگی من من من،سَرت تو عَن،بگو معلومه تو بمن نیاز داری که هی پیام میدی وگرنه من تورو میخام چیکار،نیازی بتو ندارم،یه سایت رفیق دارم😬😬😬

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

مادر شوهر احمق منم چون با طرف خودشون رفت و امد ندارم هر جا میشینه میگه فلانی جایی نمیره همش تو خونس 😐

این دفعه میخوام جوابشو بدم بگم دلیل نمیشه طرف شما نمیام فکر کنی جایی دیگ هم نمیرم 

2706