2733
2734
عنوان

دوست بیشعور من 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجور ادما خودشون تنهان همیشه برای همین نسبت میدن ب دیگران..من شاغلم..دوستان زیادی دارم تو مهمونیا  گل مجلسم ..ینی خیلی دورمن احترامم دارن.حالا زن پسرخاله شوهرم یروز ک میاد خونم یا من میرم مهم مهمونیاشون همش همینو میگه   خوبه ک من اومدم ک‌تنها نباشی...اگ من نبودم تحویلت نمیگرفتااا....بار اول اویزونم شد ک بریم خونشون..من خیلی حد نگه دارم...رفتیم بار بعد من دعوت کردم...بار سوم پیام دادبی جهت بی خودی و یهویی   اومدی خونم سراز زندکیم دربیاری؟؟؟من شوک شدم چون واقن همچی ادمی نیستم..جوابشو ندادم چنروز بعد انگاد ن انگار ک همچین حرفی زده باز پیام داد...تا دوسال هر روز شب پیام میداد بهم..تا اینکه من از سرکار اومدم  خوابیدم ساعت ۵ بود..گوشیم زنگ خورده بود دخترم برداشت گفت مامانم خوابه.مامانمم از اوتور یواش گفته بود کیه؟گفت مامان هلیا...من ساعت ۷ بیدار شدم دیدم رگبار بسته بهم ..نوشته بود خوب حرمت نون وونمکی ک بهت دادمو نگه داشتی...زنگ میزنم جواب نمیدی تازه صداتم شندیم ک گفتی کیه؟پیامارو خوندم از عصبلنیت داشتم منفجر میشدم گفتم بسه احترام نگه داشتن دیگه..پیام دادم چته دعوا داری؟چ طرز حرف زدنه؟استیکر خنده فرستاد دوباره قضیه رو تعریف کرد..گفتم تو دوسال داری پیام میدس نمیدونی مم ۵تا همیشع خوابم؟؟گفت خوب حالااا با استیکر خنده...نوشتم خواهشا دیگه  نون و نمکتو بهم نده تا حرمتتم نشکنه..گفت تو معلم شدی مارو دیگه تحویل نمییگری؟خلاصه بلاکش کردم راحت شدم زنیکه احمق هرچی هیچی نمیگم...خداشاهده یروز ماخ رمضون دعوتمون کرد از رستوران  غذا سفارش داده بود همش منو قیمتارو میاورد میداد دست منو شوهرم میگفت ببینید باقالی پلو با ماهیچه ۴۰تومن پرسی...ک اومد خونمون منم ماهیچه دادم بهش ک بکشه بیرون ازمون..ولی ادم احمق و نادون و بیشعور همون اول کات کنید 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
اینجور ادما خودشون تنهان همیشه برای همین نسبت میدن ب دیگران..من شاغلم..دوستان زیادی دارم تو مهمونیا ...

دور از جون شما چ بیشعوری بوده😒😒😒 

اینم دقیقا همینجوریه اوایل که دانشگاه قبول شدم پیام میداد آخی من نیستم تنهایی 😕انگار من کج و کولم که با کسی ارتباط نداشته باشم😕😕😕 اینبار تصمیم گرفتم قشنگ بشورم و پهنش کنم😕😕😕 

دور از جون شما چ بیشعوری بوده😒😒😒   اینم دقیقا همینجوریه اوایل که دانشگاه قبول شدم پیام ...

بخدا از انسانیتمونه ولی باید بعصیا از همون اول سیکتر کنی

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2740