2737
2734
عنوان

وابسته شوهر

123 بازدید | 8 پست

شوهرم ده روز رفته شهر دیگه ماموریت داشت منم خونه مامانمم یه دختر ۵ سالم داریم مشکلم اینه شوهرم اصلا اهل چت کردن پیام دادن نیست صبح بیدار میشم اصلا یه پیام نمیده بهم ۴ سال اختلاف سنی داریم اما برام مثل یه مرد ۵۰ ساله اس تو زندگی خیلی خوش گذرون و پایه دیوونه بازی نیست هرچی بهش میگم باهاش حرف میزنم میگم دست ودلباز باش خرج کن تا جوونیم لذت ببریم همش تو فکر اینه خونه بخریم میگه خونه ندارم انگار هیچی ندارم از این میترسم همه چی گرونه از همه چی میگذریم تا خونه بخریم بازم خونه گرون میشه از قافله عقبیم

خب منم دل دارم سی سالم شده مردای دیگه رو میبینم کلی با زنشون پایه و رفیقن دلم میگیره زنی نیستم خودم به حراج بزارم محبت گدایی کنم برم اوار شم رو زندگی یکی دیگه ولی خسته شدم واقعا کلافم از زندگی یه چیزی بگین اروم شم💔😔

الان سی وچهارسالشه حق دارم یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم همه حرفات درست ولی چرا میگی محبت گدایی کنی از دیگران و اواربشی سر دیگران اخه تو هنوز عین همین جمله رو به خودش نگفتی ...یه شب ک برگشت خونه بچتون خاب بود بشین روبروش بگو ببین من نمیخام گناه کنم نمیخام محبت گدایی مرد بقیه رو بکنم بهتره از تو‌گدایی محبت کنم تا مرد غریبه ولی گویا تو اصلا نمیخای منو ببینی براتم مهم نیس من نیازم چیه ...اینارو ک گفتی دیدی تغییر نکرد...لعنت بر شیطون...نگم بهتره...فقط توروخدا یوقت خاستی اوار شی سر مرد دیگه متاهل نباشه مرده چون زنش عین خودمون بدبخته🥺

عزیزم همه حرفات درست ولی چرا میگی محبت گدایی کنی از دیگران و اواربشی سر دیگران اخه تو هنوز عین همین ...

یه دختر مجرد با شوهرم ارتباط داشت جوری زخم خوردم جوری دلم شکست که هنوز بعد از چند سال هرروز و هرشب دختره رو نفرین میکنم تو زندگی انتظار هرچیزی داشتم جز اینکه یه روز شوهرم بهم خیانت کنه الان چیز زیادی نمیخوام میگم چرا بهم پیام نمیده اهل چت نیست وسط مشکلات و دغدغه هاش بهم پیام نمیده بگه دلم تنگ شده برات دوست دارم

شوهرم اگه تغییر نکنه من هیچوقت کار خلاف نمیکنم از حلالش اینجوری گیر کردم وای بحال حرام و نامشروع بودنش

تغییر نکنه میگم جدا شیم طلاق توافقی خیلی بهتره شاید منم بتونم یکی مثل خودم پیدا کنم😔

یه دختر مجرد با شوهرم ارتباط داشت جوری زخم خوردم جوری دلم شکست که هنوز بعد از چند سال هرروز و هرشب د ...

عزیزم راه حل دادی که اوار شه سر مرد دیگه فقط متاهل نباشه؟واقعا اگه اذیت میشه جدا شه تونست ازدواج کنه اوار شدن سر بقیه چه راه حلیه اخه زن متاهل باشه واز جای دیگه نیاز به محبت ودوسته داشته شدنشو حل کنه یعنی که چه؟

2740