2726
عنوان

دوست بیشعور من 😐😐

454 بازدید | 39 پست

تو دوران دبیرستان باهم دوست بودیم من  کلا آدمیم که با بقیه سخت ارتباط میگیرم و دوست میشم و کلا آرومم بعد این دختر اینو نقطه ضعف من میدونه حالا که چندین سال از اون دوران گذشته هر چند وقت ی بار میدم میده میگه بدون من افسردگی گرفتی از بس تنهایی😐😐😐یا مثلا میگه فک نکنم جایی بری چون دوستی نداری یا  میگه خوبه باز فلانی پیشت هست تنها نیستی 😳😳 در صورتی که من الان شاغلم و کارم بهتره از اونه  و دوستای خوبی دارم 

این حرفاش خیلی اذیتم میکنه😕😕😕 چی بگم بهش که ساکت شه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو ن اتفاقا فلان همكارم پيشمه دوست خوبيه مثل تو بيشعور نيس 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بگو تو خودشو ناراحت نکن حالا یا ی مدت جواب نده اصلا یا سرد ج بده

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بگو پس بی‌خبری 😀اراده کنم کلی دوروبرم میچرخن .خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

جه اعتماد به سقفی داره

کاملا مشخصه قصدش  راه رفتن رو اعصابت و تخریب تو هستهر بار بگو الان با همکارا و دوستا مهمونی هستم بعدا زنگ میزنم میحرفیم....الان با دوستا سفر هستم ببخشید.....ببخشید توروخدا جوابتو دیر دادم با همکارا و دوستا رفته بودیم استخر..پارتی...باغ...شام...پاساژ گردی..کیش..ترکیه

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
بگو ن اتفاقا فلان همكارم پيشمه دوست خوبيه مثل تو بيشعور نيس 

من زیاد عکس می زارم اینستا با دوستام نمیدونم این چ مرگشه😕😕 دیشب عکس گذاشتم پیام داره میگه خوبه که تنها نیستی   این جملاتش خیلی رو مخمه😐😐

من زیاد عکس می زارم اینستا با دوستام نمیدونم این چ مرگشه😕😕 دیشب عکس گذاشتم پیام داره میگه خوبه که ...

بگو اره خب مگه تو تنهايي؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706