2733
2734

امیدوارم قبول شی عزیزم♥️

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
عزیزمی...فقط تاکید میکنم نمونه سوال خیلی مهمه...از الانم نگو وقت زیاده شروع کن بخون یه قدم جلو میفتی ...

سلام عزیزم میشه یکم راهنمایی کنی که سوالارو از کجا گیر بیاریم یا اینکه منابع چی بخونیم برای رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم میشه یکم راهنمایی کنی که سوالارو از کجا گیر بیاریم یا اینکه منابع چی بخونیم برای رشته علو ...

عزیزم نمونه سوالات رو اکثرا تو کانالهای استخدام میزارن.یا فروشی هم دارن.

اموزگاری میخواهید شرکت کنید؟ 

ببین عنوان درسها رو که میگن باید سعی کنی از هر عنوان درس حداقل یک کتاب خیلی جامع و کامل بخونی.مثلا برای روانشناسی تربیتی قطعا کاملترین کتابی که وجود داره کتاب روانشناسی پرورشی دکتر سیف هست .یا مثلا برای درس سنجش کاملترین کتاب سنجش و اندازه گیری دکتر سیف هست...بعضی درسها کتاب جامع ندارن چند تا کتاب باید بخونی مثلا روانشناسی رشد چون هم شامل رشد یک و دو هست باید چند تا کتاب بخونی مثل روانشناسی رشد دکتر گنجی.

اگه درسی خیلی سنگین بود میتونی از نت سرچ کنی خلاصه اون درس رو بخونی من برای اصول ت ت این کارو کردم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
عزیزم نمونه سوالات رو اکثرا تو کانالهای استخدام میزارن.یا فروشی هم دارن. اموزگاری میخواهید شرکت کنی ...

عزیزم برای خواهرم پرسیدم متولد هفتاد ودو هست ورشتش علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی...آره معلمی رو دوست داره اما متاسفانه دوبار شرکت کرده ازمون رو ولی قبول نشده هربارم میگه سوالاتی که خوندم هیچکدومش تو آزمون نبود!مشخصه منبع درست نداره.خواستم از طریق شما کمکش کنم🙏

2731
عزیزم برای خواهرم پرسیدم متولد هفتاد ودو هست ورشتش علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی...آره معلمی رو دو ...

ان شاالله موفق باشه.آره معلومه منابع مهم رو نمیخونه...وگرنه شاید چند تا سوال خارج از کتابها باشه بقیش از تو کتابهاست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740