2733
2739
خخخخ امروز همکارای منو دوباره گزینش خواسته بود. بنده خداها با حجابن گفته بودن شنیدیم ارایش میکنید تو ...

والا دوستای من معلمن بهترین تیپا رو میزنن تو مدرسه هم یه آرایش ملایمو دارن همیشه. هیشکی هم تا حالا بهشون گیر نداده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا دوستای من معلمن بهترین تیپا رو میزنن تو مدرسه هم یه آرایش ملایمو دارن همیشه. هیشکی هم تا حالا ب ...

من خودم همیشه تیپ میزنم میرم مدرسه ارایش هم ملایم میکنم..هر روز هم یه رنگ مقنعه میپوشم.ولی یه عده عقده ای هستن ممکنه برن لو بدن..وگرنه خود مدرسه هیچ مشکلی نداره مدیر ما میگه ارایش کنید..

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خواهش گلم. برا منم دعا کن. واقعا نیاز دارم به قبولی تو این آزمون

ان شاالله قبول میشی عزیزم...حسابی تلاشتو بکن من خودم با همین ازمون دو سال پیش استخدام شدم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740
چقدر خوب. ان شالله موفق باشی عزیزم

ممنون عزیزم..ان شاالله شما هم موفق باشید اگه خوب بخونید حتما قبول میشید

میگم شما برا عمومی چی خوندید؟

من برا عمومی کتاب نخوندم فقط نمونه سوال زدم.و اینکه سرچ کردم مثلا برا ادبیات ارایه های ادبی، اسم نویسنده ها و .. رو سرچ کردم تا دوباره یادم بیاد وگرنه در حد دبیرستان میدن.

ریاضی و زبان رو اصلا دست نزدم.

البته من وقت نداشتم بیشتر رو تخصصی وقت گذاشتم وگرنه وقت داشته باشی کتاب بخونی هم عالیه

ممنون از لطفت عزیزم😘

عزیزمی...فقط تاکید میکنم نمونه سوال خیلی مهمه...از الانم نگو وقت زیاده شروع کن بخون یه قدم جلو میفتی.