2737
2734
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست

دوست داری تا باشوهرت بحثت شد بپرن تو خونه ات طرفداری اونو بکنن؟دوست داری هرجابری هرجا بیای بدونن و بفهمن.دوست داری هرغذایی ازبیرون میگیری مجبور باشی برای اونا هم بخری چون میبینن تو دستت وزشته؟دوست داری هرمهمونی براشون میاد ازت انتظار داشته باشن بری کارهاشون رو بکنی؟دوست داری فردا بچت اومد اختیار تربیتش دست خودت نباشه هرکی یه نظری بده چیزی یادش بده؟دوست داری هرلحظه احتمال بدی الان ممکنه بیان بالا حتی یه رابطه باشوهرت نتونی باارامش داشته باشی؟؟؟اگه دوست داری قبول کن.تااازه مادرشوهر من ازون هفت خطهای وحشتناک نیست معمولی هست

خوب اگ مادر پسره از اونا باشه ک بگم اهل دخالت باشه که نمیشه زندگی کرد بعضی مادر شوهرا یکم پاچه پارن ...

بایدبلدباشی ی کم‌ سیاست میخواد وگرنه همه ک ازاول بدنیسن

برامنم کم وبیش دخالت بوده ولی باصبوری همسرم وخودم حل شده

من به کم ازتوراضی نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکردم میخای بگی کاش باهم تویه ساختمون زندگی میکردیم😁

هر روز ميرم خونه بابام اينها و از خونه بابام تا خونه مادرشوهرم پياده بخواي بري ٥ دقيقه يا كمتره، اما سالي سه يا چهار بار ميرم خونشون

خدايا شكرت🙏🏻
2731
منم هر وقت حرف بزنه میگه بزرگترین اشتباهمون فروختن اون خونه و بلند شدن شما بود

من هیچ وقت حس نکردم که خانواده شوهرم هستن همیشه فک میکنم فامیلیم همین 😆😆 واسه همین مشکلی پیش نمیاد و دوسم دارن 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
دوست داری تا باشوهرت بحثت شد بپرن تو خونه ات طرفداری اونو بکنن؟دوست داری هرجابری هرجا بیای بدونن و ب ...

وای وای چقدر واضح گفتی عزیزم بعدشم اگ پسر از اون مردایی باشه ک موقع دعوا صداشو ببره بالا همه متوجه دعوا بشن و بیان از پسرشون حمایت کنن تازه عروس هم باشی چون طبقه بالا خانواده شوهر نشستی تا پاتو بزاری بیرون زنگ بزنن پسرشون ک زنت سر خود پاشود رفت بیرون پیاده روی راست میگی خیلی افتضاحه اینجوری 

2738
وقتی پیششون باشی تازه بیشترهواتودارن وبراشون مثل بچه خودشون میشی من ک اگه کم کسری هم داشته باشیم ما ...

خونواده شوهر شما فهميدن

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

نه قبول نکردم و نمیکنم چون پدر شوهرم طبقه بالاش خالی بود وقتی ازدواج کردیم 

ولی خدا رو شکر شغل شوهرم افتاد شهر دیگه و کلا از اون شهر رفتیم 

اگه طبقه بالاشون بودم باید واسه رفت و امد و خرید و ...جواب پس بدم 

نه‌....بعدشم پنج سال میشه پنجاه سال و میبینی عمرت تو همون خونه ی مادرشوهر تموم شده!! مطمئن باش! هر ک ...

دقیقا عزیزم میگن یه چند سال فرصت بده پول جمع میکنیم بعد میبینی چند سال شد ۱۵ سال و ۲۰ سال و ۳۰ سال هنوز خونه مادر شوهرت نشستی 

واسه شما چی

خوش میگذشت فقط بگو بخند اگه دلخوری هم بود میگذشتیم ازش کینه نمیکردیم 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2706