2737
2734
عنوان

حاظرید طبقه بالای مادر شوهرتون زندگی کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25320 بازدید | 794 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ،ببخشيد معذرت ميخوام اگه از اول حد حدود را رعايت كني و احترام بيش از حد بزاري خيلي هم خوبع 

پدر و مادر دشمن بچه ها نيستن و فرقي هم بين مادر و پدر همسر با والدين خودمون نيست 

فقط بعضي عروسا تصورشون از ازدواج خيلي رويايي هست و وقتي محقق نميشه دلخور ميشن 

توكل به خدا كن و با نيت پاك و صادقانه وارد زندگي شو مطمين باش خدا هم كمكت ميكنه 

الاعمال بنيت

خدا كمك ميكنه و زود خونه دار ميشي 

2731

من سه سال کنارشون زندگی کردم تو خونه کنارشون . و دو ماه هم تو یه اتاق باهاشون زندگی کردم و تا زمانی که خودشون خونه رو نفروختن خیال بیرون اومدن نداشتم . 

زندگی کنار خانواده همسر سیاست و احترام و عقل و قاطعیت میخواد همراه با کمی محبت و خوشبینی

اگه خانواده شوهر نسبتا خوب باشن آره بهتر از اجاره نشینیه

تا وقتی که خونه بخرین

ولی من چون مادرشوهرم خیلی اذیتم میکرد راضیم تا اخر عمر مستاجر باشم ولی پیش اون زندگی نکنم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2740

من زندگی کردم 3 سال و مادر شوهرم میگه اون سالها بهترین سالهای عمرم بوده و همیشه از خاطراتمون میگه و چشاش پر اشک میشه

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

ماحتی خودمون خونه داریم چون خیلی کوچیکه داریم پیش مادرشوهرم زندگی میکنیم واونودادیم اجاره تااول زندگی ی کم قسطامون سبک شه تاایشالابشه ی جای بزرگ بریم.

زندگی باخونواده شوهرفقط احترام میخواد

من به کم ازتوراضی نمیشم

راستش 5سال زندگی کردم.بهم گفته بود خیلی زود خونه میخره ولی نشد.خانواده همسرن واقعا عالین.مهربونن.حامی بچه هاشونن.باشعورن

ولی واقعا زندگیم جهنم بود.جهنمممممم.

نزدیکام فهمیده بودن سر سوزن احساس خوشبختی نمیکنم همش به هم میپریدیم و زندگی خوبی نداشتیم.

بچه که اومد دخالت ها چند برابر شد.انقد که احساس خفگی میکردم.الان 4ماهه اسباب کشی کردیم اتفاقا پدرشوهدمم تو کوچه ما خونه خرید ولی تو همین 4ماه روابطم با همسرم خیلی بهتر شد.افسردگیم تا حد زیادی بهتر شد و احساس خوشبختی میکنم.

اینکه شد سریال پدرسالار😁

الان همه تو یه ساختمونن بجز من البته من باهاشون رفت و امدی ندارم راحت راحتم در ارامش دارم زنذگی میکنم خوانواده شوهر همشون عفریتن حد اقل اونایی که من دیدم البته هستن افراد اندکی که به نسبت خوب باشن

ماحتی خودمون خونه داریم چون خیلی کوچیکه داریم پیش مادرشوهرم زندگی میکنیم واونودادیم اجاره تااول زندگ ...

خوب اگ مادر پسره از اونا باشه ک بگم اهل دخالت باشه که نمیشه زندگی کرد بعضی مادر شوهرا یکم پاچه پارن آدم میترسه

2706