2733
2739

شوهر منم اوایل ازدوعج اینجوری بود ، حتی خونه فامیلم میگفت با مامانت نرو ، ولی اولش بود ، الان دیگه همه جا میرم ،،،

البته اگه خودش باشه همه جا با خودش میرم ماشین هست با بچه راحتترم ، ولی نباشه خودم میرم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐عشق بینهایت ینی بزاره کارایی ک لذت میبری انجام بدی

خب لذتهای دیگه دارم برای آرامش همسرم از این یکی چشم پوشی میکنم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
من چیگار کنم میدونم ک افسرده میشم میگم بهش دروغ بگم برم بعضی وقتا😔😔

هیچ وقت دروغ نگو اگه یبار گندش دربباد دیگه بدتر میشه 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
چرا؟؟

خب نظرم اینه دیه دوس دارم چون بابای خودم یه آدم بیخیال بود که حتی اگه ۳ نصفه شبم تنها بودی توی خیابون براش مهم نبود منم بدم میاد از اینجور مردای بی خیال   واسه هرکارررری تنها میرفتم و میومدم کلی اذیت میشدم 

به زندگی همجنس های خودمون رحم کنیم خواهشا
2740
خب نظرم اینه دیه دوس دارم چون بابای خودم یه آدم بیخیال بود که حتی اگه ۳ نصفه شبم تنها بودی توی خیابو ...

خوبه کککک

من بابام تو خونه میخندیدیم دعوامون میکرد

چرا؟😐

خب نظرم اینه دیه دوس دارم چون بابای خودم یه آدم بیخیال بود که حتی اگه ۳ نصفه شبم تنها بودی توی خیابون براش مهم نبود منم بدم میاد از اینجور مردای بی خیال   واسه هرکارررری تنها میرفتم و میومدم کلی اذیت میشدم

به زندگی همجنس های خودمون رحم کنیم خواهشا
2706