2737
2739
از اول اینجوری نبود از اول اشتباه کردم

خب بالاخره اینجوری بود یا نبود؟؟ اگه تغییر کرده باید بروید مشاور و دنبال علت بگردید اگه از اول همین بوده خیلی به تغییر امیدوار نباش و انتخاب خودت بوده البته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اینجوریه بعد 20 سال بازم همونجوریه شاید 10% بهتر شده اما دیگه عادت کردم حالا با پسرام میرم بیرون اگه خودش نتونه بیاد

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2731
شوهر من نمیگه بیرون پر گرگه ولی دوست نداره تنها راه بیفتم بیرون من هم میزارم به پای عشق بینهایتش&nbs ...

😐😐عشق بینهایت ینی بزاره کارایی ک لذت میبری انجام بدی

بله اینجوریه بعد 20 سال بازم همونجوریه شاید 10% بهتر شده اما دیگه عادت کردم حالا با پسرام میرم بیرون ...

من چیگار کنم

میدونم ک افسرده میشم

میگم بهش دروغ بگم برم بعضی وقتا😔😔

2740
روان شناسی ک خوندی اینده ش چیه؟خوبه منم بیام؟

اره بیا کارش ک خوبه خود درساش و کتابهاشم باعث ارامش میشه ولی بشدت سخته خیلی سخت در مقطع ارشد از پزشکیم سخت تر میشه انگیزه و پشتکار خیلی زیاد میخاد

واقعا؟شوهر شمام اینجوریه؟

من مجردم ولی دامادم همین جوریه ۱۵ ساله پدر خواهرمم و درآورده خیلی تعصبیه نمیزاره هیج جا بره.. زندگیشو تباه داره..تو این چند سال هرگز عوض نشد

در من انگار کسی، در پی انکار من است...
2706