2733
2739
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215330 بازدید | 3042 پست
ممنون عزیزم نمیخواد گشتم و پاک سازیو پیدا کردم فقط اون ذخیره ها نمیدونم کجا هستن 

سلام عزیزم. خوشحالم که تاپیک برات مفید بوده. بعضی از دوستان نکاتی رو که براشون مهم بوده، یادداشت کردن. ذخیره پست‌ها رو هم گشتم، ولی پیدا نکردم. فقط ذخیره تاپیکُ دیدم که اونم کل تاپیکو ذخیره میکنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دوست عزیزم، از پیامتون این طور برداشت میکنم که اگر اتفاق ناراحت‌کننده‌ای براتون بیوفته چند روز ...

سلام عزیزم،واقعا ممنونم بابت  مطالب آموزنده ای که شما و استاتر عزیز در اختیار کاربران قرار میدید،من تازه شروع کردم به خوندن تاپیک ،در رابطه با این مطلبی که گذاشتید،سوالی ذهن من رو مشغول کرده،اینکه اگر برای ما مشکلی پیش بیاد به خاطر دلسوزی که در حق دیگران کردیم ؟و اینکه بدی در حق دیگران انجام دادیم؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام عزیزم،واقعا ممنونم بابت  مطالب آموزنده ای که شما و استاتر عزیز در اختیار کاربران قرار میدی ...

سلام گلم. تمام افکار و اعمال ما دارای ارتعاش هستن. هر فکر و عملی که احساس ما رو بد کنه یا گناه باشه، ارتعاش منفی داره و باعث جذب‌های منفی میشه. دلسوزی کردن برای دیگران هم بده، وقتی کاری از دستمون برنمیاد برای کسی انجام بدیم، و فقط دلسوزی میکنیم، نه تنها از دردهای طرف چیزی کم نشده، بلکه احساس خودمون هم بد شده و دچار حالت غم و اندوه میشیم که منفیه. ولی اگر بتونیم یه گره کوچولو از مشکلات کسی باز کنیم، حداقل باعث یه خوشحالی هرچند کوچیک در طرف میشیم و خودمون هم از خودمون احساس رضایت میکنیم. این میشه ارتعاش مثبت.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728
سلام گلم. تمام افکار و اعمال ما دارای ارتعاش هستن. هر فکر و عملی که احساس ما رو بد کنه یا گناه باشه، ...

میشه یه راهی برای رها شدن از کینه بگید،من متاسفانه خیلی کینه ایم ،به طوری که هرشب به اون اشخاصی فکر میکنم که بهم بد کردن،واین خیلی اذیتم میکنه ،و دیگه اینکه خیلی منفی بافی میکنم و همش میگم نمیشه،البته من باتوجه به حقیقت ماجرا میگم نمیشه یعنی اگر یک مقدار جای امیدواری باشه اصلا به قضیه منفی نگاه نمیکنم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
 میشه یه راهی برای رها شدن از کینه بگید،من متاسفانه خیلی کینه ایم ،به طوری که هرشب به اون اشخ ...

عزیزم برای رها شدن از کینه یا غیبت یا هر خصلتی که یه جورایی عکس‌العمل ما نسبت به دیگران هست، این یه عبارتُ به خاطر بسپار، من به کسی اجازه نمیدم کنترل احساس و رفتار منو به دست بگیره. من برای خودم و اونطور که دوست دارم زندگی میکنم و از زندگیم لذت میبرم. به دیگران اجازه نمیدم با حرفها و کارهاشون منو از خودم دور کنن و درگیر خودشون بکنن! چون اولویت اول زندگیم، خودم هستم. 

در مورد منفی‌بافی هم ، شروع کن به شکرگزاری، تمرین صلوات شمار که توی تاپیک هست انجام بده. یه صلوات شمار بنداز توی انگشتت از صبح که بیدار میشی، بگرد دنبال هر چیزی که میشه بابتش خدا رو شکر کرد. اینطوری ذهنت عادت میکنه به دیدن جنبه‌های مثبت هر چیزی. اینکه شما میگی واقعیت اینطوریه و جای امیدواری نیست، اشتباه میکنی. همیشه جای امیدواری هست، منتها شما عادت به دیدنش نداری. با تمرین شکرگزاری، یواش یواش ذهنت عادت میکنه که فقط مثبت‌ها رو ببینه.

عزیزم برای رها شدن از کینه یا غیبت یا هر خصلتی که یه جورایی عکس‌العمل ما نسبت به دیگران هست، این یه ...

ممنونم از توضیحات کاملت عزیزم،انشالله بتونم درست پیش برم تا به خواستم برسم

ممنونم از توضیحات کاملت عزیزم،انشالله بتونم درست پیش برم تا به خواستم برسم

خیلی از دوستان اومدن و گفتن که با کمک مطالب تاپیک حالشون خوب شده و به خواسته‌هاشون رسیدن. قطعاً شما هم به خواسته‌های قشنگت میرسی. بهترین‌ها رو برات آرزو میکنم.   

2740
خیلی از دوستان اومدن و گفتن که با کمک مطالب تاپیک حالشون خوب شده و به خواسته‌هاشون رسیدن. قطعاً شما ...

انشالله،ممنونم از آرزوی قشنگت  😍

سلام عزیزم. معلومه که چرا نتونستین کار همسرتونو جذب کنید، چون کار همسرتونه، نه کار شما. کار همسرتونو ...

این حرف شما در مورد بچه دار شدن هم صدق میکنه؟آخه هم به زن مربوط میشه هم شوهر 

این حرف شما در مورد بچه دار شدن هم صدق میکنه؟آخه هم به زن مربوط میشه هم شوهر 

درسته، بچه‌دار شدن یک مساله مشترکه، ولی شما میتونی از طرف خودت ارتعاش بفرستی، میتونی در کنار تمرینات قانون جذب، با همسرت هم صحبت کنی، طوری که خودش علاقه نشون بده و راغب بشه. یا ممکنه مثل خیلیا که میگن ناخواسته باردار شدن، این اتفاق برای شما هم بیوفته. در کل شما هر خواسته‌ای که خودت داری میتونی براش ارتعاش بفرستی.

درسته، بچه‌دار شدن یک مساله مشترکه، ولی شما میتونی از طرف خودت ارتعاش بفرستی، میتونی در کنار تمرینات ...

اون خودش هم بچه دوست داره،منظور من اینه که اونم حتما باید قوانین جذب رو انجام بده یا اینکه خودم به تنهایی پیش برم کفایت میکنه ؟

اون خودش هم بچه دوست داره،منظور من اینه که اونم حتما باید قوانین جذب رو انجام بده یا اینکه خودم به ت ...

عزیزم قانون جذب و ارتعاشات همیشه هست، چه ما بدونیم و بخوایم؛ چه ندونیم و نخوایم، کار خودشو میکنه. دونستن و آگاهیه ما کمک میکنه که در جهت درست و سریع قرار بگیریم. حالا اگر همسر شما هم جذب بلد باشه و با شما هم‌ارتعاش باشه بهتره، در عیر اینصورت خودتون به تنهایی ارتعاش بفرستید.