2733
2739
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215312 بازدید | 3042 پست

سلام اسی جان یه سوال داشتم 

من میخام از قانون جذب برای حل مشکل روحیماستفاده کنم .

من کینه انتقام سختی تو دلم هست بخاطر پسر عموم. 

و مدتی فراموش میشه به محض اینکه می بینمش سراغم میاد.تا حالا چندین بار به روانشناس های مختلف مراجعه کردم ولی فایده نداشت. 

واقعا این موضوع رو زندگیم تاثیر خیلی بدی گذاشته.

همش احساس پوچی میکنم.

یه مدت میبخشمش اماوقتی می بینمش دوباره یادم میفته.

خاهش میکنم اگه امکانش هست کمکم کنید

لبخند بزن🙂 حست رو خوب کن😊 به آرزوت فکر کن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اسی جان یه سوال داشتم  من میخام از قانون جذب برای حل مشکل روحیماستفاده کنم . من کینه انت ...

سلام عزیزم. استارتر نیست، به جاش من تا جایی که بلد باشم در خدمتتون هستم. 

دوست گلم، شما باید توجهتو از روی این آدم برداری. اول از همه هر چیزی که از این آدم به دلت یا ذهنت میاد روی کاغذ بنویس، بی‌هیچ کم و کاستی، بعد هم کاغذس از بین ببر، میتونی پاره کنی، خطخطی کنی، آتیش بزنی یا دفنش کنی، وقتی از بین بردی با خودت تکرار کن که دیگه مساله پسرعمو تموم شد! بعد یاد بگیر که به خودت یادآوری کنی خودت و آرامشت در اولویت هستید، و هیچ کس اجازه کنترل احساسات شما رو نداره. شما تصمیم بگیر که همیشه شاد و بخشنده باشی، هر وقت هم اون شخصُ میبینی به خودت بگو من به کسی اجازه نمیدم منو خشمگین کنه یا به هر شکلی، مستقیم یا غیر مستقیم رفتار منو کنترل کنه. ضمن اینکه خوب بودن تو با دیگران باعث میشه این خوبی از طرف افراد دیگه و به شکلهای دیگه به سمت تو برگرده. کینه، سراسر ارتعاش منفیه و باعث میشه دریافتی شما از کائنات منفی باشه. موفق باشی عزیزم. ❤

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
سلام عزیزم. استارتر نیست، به جاش من تا جایی که بلد باشم در خدمتتون هستم.  دوست گلم، شما باید ت ...

دستتون درد نکنه ممنونم

سعی خودمو میکنم.

شما دوره ی یا کتابی میشاسید در زمینه قانون جذب بهم کامل آموزش بده

2728
دستتون درد نکنه ممنونم سعی خودمو میکنم. شما دوره ی یا کتابی میشاسید در زمینه قانون جذب بهم کامل آم ...

من خودم اول فایلهای رایگان امیر شریفی رو گوش دادم، بعد هم دوره‌شو شرکت کردم. مطالبی هم که توی تاپیک گفتم از امیر شریفی یاد گرفتم. پیشنهاد میکنم اول تاپیکُ کامل بخونید، فایلهای رایگان امیر شریفی از طریق تلگراام یا اینستا گوش کنید بعد اگر خواستید دوره‌شو بخرید. منابع دیگه هم توی همین تاپیک معرفی کردیم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من خودم اول فایلهای رایگان امیر شریفی رو گوش دادم، بعد هم دوره‌شو شرکت کردم. مطالبی هم که توی تاپیک ...

ممنونم‌ حتما تاپیک رو میخونم

فایل های صوتی امیر شریفی رو هم دانلودکردم میخام به اونا هم گوش بدم

خیلی ممنون که هستید😊😊😊😊😊

2740
ممنونم‌ حتما تاپیک رو میخونم فایل های صوتی امیر شریفی رو هم دانلودکردم میخام به اونا هم گوش بدم خی ...

😍❤

سلام عزیزم. استارتر نیست، به جاش من تا جایی که بلد باشم در خدمتتون هستم.  دوست گلم، شما باید ت ...

سلام عزيزم من امروز اين تاپيك ديدم و واقعا با حرفاي شما واستارتر ارامش وانرژي مثبت گرفتم واز همين امروز يه دفتر ١٠٠برگ ور داشتم ودارم جملات مثبت مينوسم وبه انرژي مثبت فكر ميكنم فقط يه سوْال اين دفتر رو تموم كردم بايد نگه اش دارم ؟؟بايد چيكار كنم با اين دفتر

سلام عزيزم من امروز اين تاپيك ديدم و واقعا با حرفاي شما واستارتر ارامش وانرژي مثبت گرفتم واز همين ام ...

سلام عزیزم. قطعا نگه داشتن دفتری که پر از جملات مثبته خیلی خوبه، هر بار که چشمت بهش بیوفته انرژی میگیری. خوشحالم که دیدن این تاپیک برات مفید بود. ❤

سلام عزیزم. قطعا نگه داشتن دفتری که پر از جملات مثبته خیلی خوبه، هر بار که چشمت بهش بیوفته انرژی میگ ...

فدات عزيزم فقط اگه مطالب جديد گزاشتيد منم تگ كنيد بيام البته تاپيك رو ذخيره ميكنم وهروز سر ميزنم🎀

فدات عزيزم فقط اگه مطالب جديد گزاشتيد منم تگ كنيد بيام البته تاپيك رو ذخيره ميكنم وهروز سر ميزنم🎀

قول نمیدم عزیزم، ممکنه یادم بره. ولی شما تاپیکُ کامل بخون و هر روز هم سر بزن، خود من گاهی برمیگردم و مطالب تاپیکُ دوباره و دوباره میخونم، با اینکه خودم بعضیاشو گذاشتم ولی بازم برام جذابه. شما هم چندین بار بخون. اگر سوالی داشتی و بلد بودم جواب میدم ❤

قول نمیدم عزیزم، ممکنه یادم بره. ولی شما تاپیکُ کامل بخون و هر روز هم سر بزن، خود من گاهی برمیگردم و ...

خييييلي. ممنون عزيزم از امروز كه دفتر دارم وچيزاي مثبت مينويسم ومثبت هم فكر ميكنم تا الان كه جواب داده واقعا ادم لذت ميبره😘

خييييلي. ممنون عزيزم از امروز كه دفتر دارم وچيزاي مثبت مينويسم ومثبت هم فكر ميكنم تا الان كه جواب دا ...

شکرگزاری رو هم فراموش نکن. شکرگزاری باعث افزایش نعمات و خیر و خوبی میشه. امیدوارم هر روزت قشنگتر از روز قبل باشه.

2706