2733
2739
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215839 بازدید | 3042 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. سوال خیلی خوب و قشنگی پرسیدی. از دوستان دیگه هم میخوام که به این جواب من دقت کنن. ما این ...

هرچی پیش رفتم بیستر عاشقت.واقعا ازت آرامش گرفتم عزیزم.و توی مرحله ای باهات اشنا شدم که انگار فقط داشتی جواب سوالای من و توی بهترین موقع میدادی و میدی.خدارو شکر که شمارو سر راهم گذاشت❤

هرچی پیش رفتم بیستر عاشقت.واقعا ازت آرامش گرفتم عزیزم.و توی مرحله ای باهات اشنا شدم که انگار فقط داش ...

خیلی عشقه شیرین.استارتر کاربریش ترکیده ولی شیرین جون مدتهاست کنارمون مونده و به سوال های ما به خوبی جواب داده و با مثال های عالیش کمکمون کرده.همیشه به تاپیک سر میزنه و دونه به دونه سوال هایی که پرسیده شده رو جواب میده 😘😘😘😘یه دنیا ممنون شیرین عزیز❤❤❤🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹

2742
خیلی عشقه شیرین.استارتر کاربریش ترکیده ولی شیرین جون مدتهاست کنارمون مونده و به سوال های ما به خوبی ...

۳۸ صفحه خوندم و واقعا بی نظیرِ.یه دفترچه گذاشتم و از حرفهاشون نت برداری کردم.از شما هم ممنونم عزیزم که من و به این سمت هدایت کردین و از خدا ممنونم که شمارو سر راهم گذاشت🌷

هرچی پیش رفتم بیستر عاشقت.واقعا ازت آرامش گرفتم عزیزم.و توی مرحله ای باهات اشنا شدم که انگار فقط داش ...

خوشحالم که تونستم از پشت این صفحات مجازی کمکت کنم. امیدوارم همینطوری با انرژی پیش بری و به خواسته‌های به نفعت برسی ❤

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خیلی عشقه شیرین.استارتر کاربریش ترکیده ولی شیرین جون مدتهاست کنارمون مونده و به سوال های ما به خوبی ...

مرسی عزیزم. شما خیلی به من لطف داری، هم از شما و هم از دوستان دیگه‌ای که توی این مدت به تاپیک سر میزدن و کنارمون بودن ممنونم. بودن شماها باعث میشه من هر روز به تاپیک سر بزنم. بهترین‌ها رو براتون آرزو میکنم.❤

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
۳۸ صفحه خوندم و واقعا بی نظیرِ.یه دفترچه گذاشتم و از حرفهاشون نت برداری کردم.از شما هم ممنونم عزیزم ...

خیلی خوشحالم که برات موثر بوده.🌷🌹🌷امیدوارم همینطور ادامه بدی و همیشه تو زندگیت به کار ببری .من که 5 ماهه کوتاه نیومدم و تمام نکات و مباحثی که اینجا گفته شد تو زندگیم تو حرف زدنم به کار میبرم.دیگه ادم منفی گرایی که ناخواسته هاشو بیان میکنه و همیشه نگران نیستم....خدایا شکرت

2740
سلاام سلااااام...یه سواال دارم.... کسی که میخواد چیزیو جذب بکنه باید بیخیالش باشه واونو فراموش بکنه ...

سلام عزیزم. نباید فراموش کنه، باید خیالش راحت باشه که بهش میرسه و ذهنشو درگیر چطوری رسیدن بهش و مشکلات سر راهش نکنه.

پس رها سازی که میگن چیه؟🙈

رهاسازی همینیه که من گفتم. یعنی خیالت راحت باشه، توکل داشته باشی. مطمئن باشی که بهش میرسی، خودتو درگیر این نکنی که چطور میرسی، چطور ممکنه، پولش از کجا میاد، خودش از کجا میاد. فقط باید تصور کنی که به خواسته‌ت رسیدی و داریش. در واقع باید چطور و چگونه و سوالات این شکلی رو رها کنی و دنبالش نباشی، نکته دیگه اینکه نباید همش بگی پس کِی میرسه؟ پس کِی نتیجه میگیرم؟ اینا حس انتظار میده، وقتی منتظر یه چیزی هستی یعنی نداریش، وقتی نداریش حالت بده، و اینا ارتعاش منفیه.

رهاسازی همینیه که من گفتم. یعنی خیالت راحت باشه، توکل داشته باشی. مطمئن باشی که بهش میرسی، خودتو درگ ...

وااای خدااا ممنونم عزیزززم مرسیییی😙😙😙

مقدار تجسمی که داریم و اینکه چقدر میتونیم اون تجسم رو حس بکنیم باعث میشه که ارتعاشمون قوی تر باشه؟

وااای خدااا ممنونم عزیزززم مرسیییی😙😙😙 مقدار تجسمی که داریم و اینکه چقدر میتونیم اون تجسم رو حس ب ...

هر چی بیشتر خودتو توی اون شرایط تجسم کنی و حست واقعی‌تر باشه، ارتعاشت هم قوی‌تر میشه. مثلا داری در مورد شرایطت در سال 1400 صحبت میکنی، باید یه طوری صحبت کنی، انگار الآن سال 1400 و تو توی شرایط دلخواهت هستی و لذت میبری و بابتش شکرگزاری میکنی. اون لذتُ باید از ته دل حس کنی و از ته دل هم شکرگزاری کنی. حالا اینکه چقدر تجسم کنی یا چند وقت دیگه بستگی به خودت داره. ولی در کل زندگی عادیتو داشته باش. یه زمان‌هایی مثل قبل از خواب، یا لحظه‌ای که از خواب بیدار میشی اختصاص بده به تجسم کردن، چون اون زمان‌ها ذهن وارد مرحله ناهوشیاری (ناخودآگاهی) میشه و تجسمت توی ناخودآگاهت ثبت میشه و برای مغز باورپذیرتر و واقعیتره. در زندگی عادی هم یاد بگیر که مثبت‌نگر باشی، در حال شکرگزاری باشی و افکار منفیُ از خودت دور کنی. تاپیکُ کامل بخونی نکات خوبی یاد میگیری. 

2706