2733
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 216267 بازدید | 3042 پست
منم وارد نمیشم زیاد چون کلی ناراحت میشم دیشب داشتم‌تاپیک دعوای یه خانومو میخوندم‌خیلی روش مشغول شدم ...

دقیقا همینطوره. من فکر کنم عامل اصلی خیانت آقایون نی نی سایته، انرژی منفیش را خانمها جذب میکنند و آقایون هم بر خلاف میل باطنیشون خیانت میکنند    

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
منم از جذب این مدت بگم براتون که برای خودم خیلی خوشاینده و مطمئنم برای شما ها هم همینطور خواهد بود.& ...

اینجوری که تعریف کردی من هم کلی ذوق کردم. امیدوارم همیشه زندگی بر وفق مرادت باشه و همیشه شاد باشی و ذوق زده   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجوری که تعریف کردی من هم کلی ذوق کردم. امیدوارم همیشه زندگی بر وفق مرادت باشه و همیشه شاد باشی و ...

ممنون عزیزم از انرژی مثبتت و دعای قشنگت.

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2731
مشکلی که هس اینه که این قانون جذب بطور مقطعی واسه من کار میکنه یعنی تا وقتی روش تمرکز دارم و بهش فک ...

سلام عزیزم. سوال خیلی خوب و قشنگی پرسیدی. از دوستان دیگه هم میخوام که به این جواب من دقت کنن. ما اینجا جمع شدیم که قانون جذبُ یاد بگیریم. یادگیری هم چهار مرحله داره:

1- ناآگاهی و ناشایستگی: در این مرحله ما اصلا نمیدونیم چیزی وجود داره، در نتیجه بلد هم نیستیم ازش استفاده کنیم. 

2- آگاهی و ناشایستگی: در این مرحله ما میدونیم که چیزی وجود داره، ولی هنوز بلد نیستیم ازش استفاده کنیم. 

3- آگاهی و شایستگی: در این مرحله ما میدونیم چیزی وجود داره، و یاد گرفتیم که ازش استفاده کنیم. 

4- ناآگاهی و شایستگی: در این مرحله ما ناخودآگاه، بدون اینکه حواسمون باشه، از چیزی بهره میبریم. 

مثال: یه کودک تا زمانی که کفش بند دار نپوشیده، نمیدونه که این بندها قابلیت باز و بسته شدن دارن (ناآگاهی و ناشایستگی) ؛ بعد میبینه که یه بزرگتر براش بند کفششو باز میکنه و میبنده، اینجا میفهمه که یه خبرایی هست، میشه این بندها رو باز و بسته کرد ولی خودش بلد نیست (آگاهی و ناشایستگی) ؛ شروع میکنه به تمرین کردن ، اوایل خیلی باید حواسشو جمع کنه تا بتونه بند کفششو ببنده (آگاهی و شایستگی) ؛ دیگه بزرگتر که میشه اصلا به بند کفشش توجه نمیکنه و در حین صحبت کردن با دیگران بند کفششو میبنده بدون اینکه بخواد دقت کنه کدوم بند میره بالا، کدوم میره زیر، کدوم دورش میچرخه...(ناآگاهی و شایستگی) 

دوستان عزیزی که در این تاپیک حضور دارن، از جمله خود من، ما در مرحله آگاهی و شایستگی قرار داریم، و به زمان و تلاش نیاز داریم تا به مرحله آخر که ناآگاهی و شایستگی هست برسیم و مطمئن باشید که بهش میرسیم. مخصوصاً اگر سعی کنیم روزی چند بار به این تاپیک سر بزنیم و تجدید قوا کنیم   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

نی نی شیرین من یه هفتست که این تاپیک رو دنبال میکنم روحیه ی خوبه گرفتم ولی من یه برادر دارم که سر تاسر انرژی منفی همش میگه نیست نداریم نمیشه نظرش پائین دلش بزرگ نیست یعنی وقتی حرفاش رو میشنوم تمام سیستمم بهم میریزه و امروز واقعا با انرژی منفی و با اخم از خواب بیدار شدم نمیدونم چیکار کنم چطور حرفای کسی که هر روز میبینم روم تاثیر نداشته باشه خیلی انرژی منفی داره😣😣😣😭😭😭یعنی هرچه رشته کرده بودم پنبه کرد

نی نی شیرین من یه هفتست که این تاپیک رو دنبال میکنم روحیه ی خوبه گرفتم ولی من یه برادر دارم که سر تا ...

عزیزم سعی کن نشنیده بگیری. من تجربه اینچنینی داشتم، من زمانی که میخواستم خونه بخرم ، بودجه من فقط به مسکن مهر میرسید، اونم به شکل عجیبی پول جور شد تا همونو بتونم بخرم. اینقدر اطرافیان به من انرژی منفی میدادن که حد نداشت، میگفتن فلانی خرید سرش کلاه رفت، یا حواستو جمع کن خونه رو به چند نفر میفروشن یهو کسی کلاه سرت نذاره، یا زنگ میزدن میگفتن شیرین اخبارُ نگاه کن، همونجایی که میخوای خونه بخری، داره نشون میده که مردم تجمع کردن به خاطر کلاه‌برداری. یا مثلا خونه خاله میرفتم، میگفتم آره با همسایه حرف میزدم اینطوری میگفت. کسانی که باهاشون رودرواسی داشتم فقط میگفتم باشه حواسم هست. تحقیق کردم و خیالم راحته، خیال شما هم راحت باشه. با خالم هم که رودرواسی نداشتم، گفتم خاله جان این حرفا رو نزن، چون اصلا گوش نمیدم که ببینم چی میگی. 

شما هم تمام حرفایی که برادرت میزنه نشنیده بگیر. 

دوستای گلم، قبلا گفتیم که همه چیزایی که هم‌ارتعاش هستن، و همینطور آدمایی که هم‌ارتعاش هستن، جذب هم دیگه میشن. پس اگر شما توی محیط خانواده افرادی رو دارید که بهتون انرژی منفی میدن، شما سعی خودتونو بکنید که با اون‌ها هم‌ارتعاش نشید، یواش یواش متوجه میشید که شرایط تغییر کرده، نه اینکه اون آدمها عوض شده باشن، نه، ولی مثلا ارتباط شما با اونا محدودتر شده. مثلا شما دیگه زمان بیشتری بیرون از خونه هستید، و بیشتر با آدمهایی در ارتباط هستین که ارتعاش و انرژی اونها رو دوست دارید. در مورد افراد خانواده هم سعی کنید روی نکات منفی توجه نداشته باشید. این توجه هست که اگر روی نکات منفی باشه ما رو بیچاره میکنه، و اگر روی نکات مثبت باشه، به اوج میرسونه 

امیدوارم بتونم بهش غلبه کنم

میتونی فقط بهش توجه نکن. توجه کردن مساوی با تغییر احساس مساوی با فرستادن ارتعاش. پس حواست باشه که به چی توجه میکنی. اینکه در لحظه چه فکری به ذهنت میرسه دست تو نیست، ولی اینکه بهش توجه بکنی و اجازه بدی توی ذهنت بمونه، یا بی‌توجه باشی و تمرکزتو بذاری روی چیز دیگه دست خودته.

سلام عزیزم. سوال خیلی خوب و قشنگی پرسیدی. از دوستان دیگه هم میخوام که به این جواب من دقت کنن. ما این ...

چه مطالب خووووبی.  

خدارو شکر که با این تایپیک آشنا شدم. خداروشکر که چیزای جدید یاد گرفتم. خدارو شکر که منو در معرض آشنایی با دوستان خوب قرار داد. نی نی شیرین همش حس کسی رو دارم که تازه به دنیا بینا شده. چقدر همه چیز زیبا شده... دنیا چقد راحت شده.... امروز رفتم پیش یه مقام مسئول که پارسال کارم رو حل نکرده بود. خدا روشکر چقدر خوب کارم رو حل کرد. خدا رو شکر خیلی بهم احترام گذاشت. خدا روشکر که اینقد حسم خوبه. خداروشکر که خودم خالق لحظاتم شدم. " باز ایستید و بدانید که من خدا هستم"

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
چه مطالب خووووبی.     خدارو شکر که با این تایپیک آشنا شدم. خداروشکر که چیزای جدید یاد گر ...

منم خدا رو هزاران بار شاکرم که منو دوستان خوب و پرانرژی مثل شما آشنا کرد. هر وقت کامنت‌های شما رو میخونم، موج انرژی مثبت رو حس میکنم که داره به سمت من میاد و خیلی هیجان‌انگیز و لذت بخشه. دوستتون دارم خواهرهای خوبم....     

2706