2737
2734
عنوان

چه خبر؟ خوبین الان؟ حس و حالتون چیه..

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 69 پست
الان خابه شب میخابه اونوقت؟ دختر من ۲ ساعت پیش بیدار شد ولی شب اذیت میکنه برا خابیدن

من بچه هام تا طرفای پنج میخوابن . دیگه تا ۱۲بیدارن

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیرون منظورم مغازه همسرم که سرکوچمونه بازار گردی که نه😅😅

همونم خودش کلیه ای کاش منم میشد برم الان مغازه پیش عشقم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من عاشق اشپزیم 

خوش بحالت.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2731
الان خابه شب میخابه اونوقت؟ دختر من ۲ ساعت پیش بیدار شد ولی شب اذیت میکنه برا خابیدن

کمکم دیگه بیدار میشه 

آخه ساعت خواب ما با آدما فرق داره😂😂

همسرم چون دیر میاد ساعت ۱۲ شب تا بخابیم ۲ یا۳ میشه تا اون موقع خوابش میگیره میخابه😅

من بچه هام تا طرفای پنج میخوابن . دیگه تا ۱۲بیدارن

۱۲ باز خوبه

دختر من اذیت میکنه تا بخابه

اینو بیار اونو بیار

صبحم‌مثلا زود بیار شده کلاس تابستونه داشت مدرسه اش

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهو ...

ایشالا ک اون چیزی بشه ک تورو خوشحال میکنه. نگران نباش💐🙏

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2738
چقدر این متنو مینویسی ده بار تاحالا دیدم تو این چن ساعته باردار نیستی حالاها هم باشی چ عب داره  ...

حالاجای شماروگرفته متن من دوست دارم ازبقیه هم بپرسم تجربه به دست بیارم مشکلی هست عزیزم????????

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
کمکم دیگه بیدار میشه  آخه ساعت خواب ما با آدما فرق داره😂😂 همسرم چون دیر میاد ساعت ۱۲ شب تا ...

آخی

همسر منم‌محل کارش سر کوچمونه😁😁😁😁 ولی زودتر میاد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706