2737
2739
عنوان

چه خبر؟ خوبین الان؟ حس و حالتون چیه..

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 69 پست
حالاجای شماروگرفته متن من دوست دارم ازبقیه هم بپرسم تجربه به دست بیارم مشکلی هست عزیزم????????

نچ چکارت دارم بمنچه ولی باردار نیستی اگ بودی بیبیا مثبت میشد

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من ۸ میره تا ۱۲ شب 

خدا برکت بده به کارشون

همسر من ساعت کاریش ۱۱ تا ۱۲ ساعت هست😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
عزیزمممم، بیخیالی طی کن دنیا دو روزه🙈🤨

نمیشه.دو روز کجا بود...یعمره این دو روز نگذشته

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
ناراحتم فردا سالگرد مادر شوهرمه ..ای کاااش بودش دلم براش یه ذره شده 😔😔

خدا رحمتش کنه روحش شاد

چه مادرشوهر خوبی بوده که به یادشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
خدا رحمتش کنه روحش شاد چه مادرشوهر خوبی بوده که به یادشی

اره ..رفتم بازار یه عالمممه خرید کردم فردا براش خیرات کنه ...ایشاالله ک قبول کنه خدا 🙇

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2740
من همینجوری با لباس معمولی و بدون لوازم ارایشام رفتم خونشون 😂😂خونه هامون نزدیکه

بله ، بله آرایش کردن واسه ماها حرف اول رو میزنه....

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
اره ..رفتم بازار یه عالمممه خرید کردم فردا براش خیرات کنه ...ایشاالله ک قبول کنه خدا 🙇

خدا رحمتش کنه

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵