1147
1341
عنوان

درد و دل( دورهمی)

173 بازدید | 31 پست

خودم اعصابم خیلی خورده این تاپیکو زدم هرخانومی دوست داره بیاد دردودل کنیم بحرفیم...

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه(دارم تلقین میکنم شاید جواب بده...)

مرد داشت روزنامه میخوند..زنش با ماهی تابه زد تو سرش...

مرد گفت : چرا اینجوری میکنی؟

زنش گفت : سامانتا کیه؟ اسمش رو این کاغذه نوشته شده...تو شلوارت پیدا کردم.......

مرد گفت: دو روز پیش تو مسابقه اسب سواری سر یه اسب شرط بندی کردم..اسمش سامانتا بود.....

نتیجه اخلاقی: زنها زود قضاوت میکنند

روز بعد مرده باز مشغول روزنامه خوندن بود که ایندفه زنش با قابلمه کوبید تو سرش..

مرد گفت :دوباره چی شده؟

زنش گفت: اسبت زنگ زده بود.....!!!

نتیجه اخلاقی: زنها همیشه درست حدس میزنند😜😂😂

بریانی سابقم😢

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1279

من هستم گلم🌷

تروخدا قسمتون میدم یه مشکل بزرگی برام پیش اومده که بحث ابرو هستش بهتون التماس میکنم دعام کنید سر نماز هاتون خدا به خودتون و خانوادتون اجر این دنیا و آخرت و بده💔😔
اسی میشه برای تاپیکم‌گزارش بزنی لطفا https://www.ninisite.com/discussion/topic/2959468/عکس-خونمنظر ...

زدم عزیز

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه(دارم تلقین میکنم شاید جواب بده...)
دردم اینه بابام و آبجیم دست به دست دادن دارن مامانمو دق میدن  منم تو یه شهر غریبم که دوماهی دو ...

چی بگم تنهایی واقعا سخته 😥

من هستم گلم🌷

مرسی خوش اومدی منم هستم😁

1274
مرسی خوش اومدی منم هستم😁

😁✋😍

تروخدا قسمتون میدم یه مشکل بزرگی برام پیش اومده که بحث ابرو هستش بهتون التماس میکنم دعام کنید سر نماز هاتون خدا به خودتون و خانوادتون اجر این دنیا و آخرت و بده💔😔
مرد داشت روزنامه میخوند..زنش با ماهی تابه زد تو سرش... مرد گفت : چرا اینجوری میکنی؟ زنش گفت : ساما ...

واقعا همینه فقط میخوان دق بدن خانومارو تا هر جور شده بگن اشتباه فکر میکنی

من خودم الان توپم بدجور از شوهر پره اصلا دیگه از دستش خسته شدم از اینکه همش خودمم ناراحت کنم خسته شدم دیگه نمیدونم چی کنم

آره خیییلی کاش حداقل من پیشش بودم‌.

نگران نباش مامانا دیگه دنیا دیده شدن خودش یه قکری میکنه 

1226
چرا ؟؟چیکار کرده ؟؟ اگه دوست داشتی بگو 

امروز رفته دکتر سونو داده کبدش چربه بااینکه۲۶ سالشه همش شکم و پهلو هم ک نگو از دست این هیکلش یه لباس خوب نمیتونه بپوشه بخدا شبا تا صبح ک خوابه خیس عرقه در حدی ک بالشش خیسه خ شخوابم خیسه خیس میشه دکتر بهش گفته باید وزنتو کم کنی باز از راه ک میرسه یه دقیقه نمیشینه ک سری میره سر یخچال هر چی میبینه رو تو دو دقیقه میده بالا الانم باهاش دعوام شد گذاشت رفت خونه مادرش

بیچاره دیگه خسته شده بچه ای که خودش به دنیاش آورده داره خییییلی اذیتش میکنه .

عزیزم دوس داشتی بیشتر بگو البته وقتی کاری از دستت برنمیاد فقط حرص خوردن فایده ای نداره

امروز رفته دکتر سونو داده کبدش چربه بااینکه۲۶ سالشه همش شکم و پهلو هم ک نگو از دست این هیکلش یه لباس ...

رفته اونجا بخوره دیگه ☺ 

سعی کن خیلی تنقلات تو خونه نداشته باشی و خوراکی های کم کالری بزار دم دستش بخوره .

رفته اونجا بخوره دیگه ☺  سعی کن خیلی تنقلات تو خونه نداشته باشی و خوراکی های کم کالری بزار دم ...

هر چی ک دوس داشته باشه میخره میزاره یخچال حتی سهم منم نمیزاره بمونه بیشعور نمیدونم دیگه باهاش چی کنم بخدا

1335