1421
1411
عنوان

موي چتري؟!اري يا خير؟!💇🏼‍♀️

201 بازدید | 32 پست

دوستان دلم ميخواد يه تغييري بدم توي ظاهرم

باتوجه به اينكه چتري زياد مد نيست(فكر كنم!)بنظرتون جلوي موهامو چتري بزنم يا نه؟

دوم اينكه بنظرتون چتري بياد توي پيشونيم گرمم نميشه تواين تابستون داغ؟!🧐

من‌که فراریم‌از چتری خوشم‌نمیاد

مُهری از مِهر حسین(ع) حک شده بر یاقوت دلم،،،،،، از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤ السلام علیک یا اباعبدالله المظلوم❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان❤❤❤این یک حقیقت است که بی تو، بهار من....بایدچهار فصل زمان را خزان نوشت.      #منتقموالحسین انصارالمهدی  #اربعین_مقدمه_ظهور                     ما کجاییم و ملامت گر بیکار کجا!!!!

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401
1394

دمده شده

بله گرمت میشه

دوستان خوب من،مادر شدن یا پدر شدن که کاری ندارد، وقتی یک زن و یک مرد با هم می خوابند پدر و مادر می شوند،به همین سادگی و من فکر نمیکنم این کار، کار مهمی باشه. پدر ومادر بودن وقتی است که شما پدری و مادری کنید، پدری و مادری به معنی تولید مثل نیست، آن کار را حیوانات و گیاهان هم می کنند و افتخاری هم ندارد.پدر و مادر هیچ حقی ندارند ، پدر و مادر فقط و فقط وظیفه و مسئولیت دارند، و وظیفه و مسئولیت شما به عنوان پدر و مادر سلامتی بچه هایی است که شما تصمیم گرفتید آنها را به این دنیا بیاورید. 

من سال پیش تا زدم تا یسالم چتری بود همش کوتاه میکردم خودم.از عید دیگه بلند کردم.موعه دیگه بلند میشه برو ارایشگاه کوتاه کن صفا بده به قیافت

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
1390

من دوس دارم ولی موهام حالت داره

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1391