2733
2739
عنوان

بزرگترین دغدغه الانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 314 پست
مغازه خریدیم وام برداشتیم آدم آخه فکرشو نمی کرد اینجوری همه چی گرون بشه آخه چندسال اونجا پنجاه میلیو ...

خوب مغازه رو خریدید کلاهتونو بندازید بالا فکر کردم هیچی ندارین . همون ۵۰ تومنو بزارید بانک مسکن سال دیگه ۱۰۰ میده یه چیزیم بزارید روش یه ۴۰ متری بخرید 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرانی یا خارجیه؟میشه بجای کرم پودر روش حساب کنم ؟قیمتش چنده؟

ببین بهترین کرمیه که تو عمرم دیدم...کرمش هست فلوئیدشم هست ولی فلوئیدش خیلی بهتره خیلی...سریع جذب میشه قدرت پوشش در مقابل آفتاب زیاده...نمیشه جای کرم پودر استفاده کنی ...ترجیح من اینه که بی رنگشم بخری...قیمتش هم هفتاد خرده ای هستش ولی بی شک بهترینه...برای آرایش مناسب نیس بیشتر برای محافظت از پوست و برای پوست های حساس و چرب و حوش دار خوبه...

به من چه یه جمله نیست یه سبک زندگیه....
[QUOTE=97591487]کدومش؟[/QUOT اولین موشکی ک ب ماه رفت... داشتم مستندشو تو منوتو میدیدم....😍

من ماهواره میخوام. عاشق منو توام

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2731
خوب مغازه رو خریدید کلاهتونو بندازید بالا فکر کردم هیچی ندارین . همون ۵۰ تومنو بزارید بانک مسکن سال ...

نمیدن خواهر هیچی دیگ نمیدن با صد و صد پنجاه...اینجا خیلی گرونه..متری سه و نیمه تازه خارج شهر و اپارتمان چند واحدی

نمیدن خواهر هیچی دیگ نمیدن با صد و صد پنجاه...اینجا خیلی گرونه..متری سه و نیمه تازه خارج شهر و اپارت ...

خوب همون خارج شهر بخرید یه ۴۰ متری با وام بدید اجاره با اجارش قسط وامتونو بدید تا بعد ها پول بزارید روش یه خونه دیگه بگیرید

...
2738
من تهران  منم باید سه ماه دیگه بلندشم😐😐😐😐

اونجا رهن چقدره

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
اونجا رهن چقدره

اطراف تهران ۶۵ ۷۰  یه خونه متوسط میشه پیدا کرد ولی تو خود تهران ۱۰۰ متوسط ، بالاتر ببشتر میشه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ببین بهترین کرمیه که تو عمرم دیدم...کرمش هست فلوئیدشم هست ولی فلوئیدش خیلی بهتره خیلی...سریع جذب میش ...

عزیزم برای راهنمایی خوبت بسیار سپاسگزارم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ببین بهترین کرمیه که تو عمرم دیدم...کرمش هست فلوئیدشم هست ولی فلوئیدش خیلی بهتره خیلی...سریع جذب میش ...

عزيزم ضد افتابه؟ميشه بگي اسمشو

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫
2706