2733
2734
عنوان

بزرگترین دغدغه الانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 314 پست
من صورتم خيلي چربه خوبه؟

اصلا مخصوص پوست های چربه...دکترم برام نوشت...خیلی سریع جذب میشه مثل بقیه ی کرما صورت آدمو چرب تر نمیکنه...فقط یادتون باشه که جنبه ی ارایشی نداره ولی بهترین ضد آفتابیه که دیدم...راستی یکمی رقیقه انگار مایعه..

به من چه یه جمله نیست یه سبک زندگیه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا مخصوص پوست های چربه...دکترم برام نوشت...خیلی سریع جذب میشه مثل بقیه ی کرما صورت آدمو چرب تر نمی ...

مرسي عزيزم ❤️❤️

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫
2728
اطراف تهران ۶۵ ۷۰  یه خونه متوسط میشه پیدا کرد ولی تو خود تهران ۱۰۰ متوسط ، بالاتر ببشتر میشه&n ...

😭😭😭😭عزیزممممم

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
2738
😭😭😭😭عزیزممممم

خیلی سخته خیلی😢😢😢😢😢😢

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خیلی سخته خیلی😢😢😢😢😢😢

من اصفهانم ،اینجا60رهن کامل هس.وام و اینا نمیتونید بگیرید؟چندساله ازدواج کردی

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
من اصفهانم ،اینجا60رهن کامل هس.وام و اینا نمیتونید بگیرید؟چندساله ازدواج کردی

نه بابا وام کجا بود خواهر خیلی سخته 

مشکل اینجاست که تو منطقه‌ای که ماهستیم الان اغلب اجاره میخوان که کمک خرجشون باشه 

الان من برجی ۵۰۰ تومن دارم میدم بابت اجاره 

بدبختانه بخاطر کارهمسرم جامون‌رو هم نمیتونیم عوض کنیم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نه بابا وام کجا بود خواهر خیلی سخته  مشکل اینجاست که تو منطقه‌ای که ماهستیم الان اغلب اجاره ...

دقیقا مثل من،صابخونه ما زنگ زده میگ برجی هفتصدوپنجا ،گفتیم ما رهن  کامل میخواییم اونم میگ نه اجاره میخام چون قسط دارم

منم الان ماهیی چهارصد اجاره میدم.خلاصه گیر کردیم .

دقیقا مثل من،صابخونه ما زنگ زده میگ برجی هفتصدوپنجا ،گفتیم ما رهن  کامل میخواییم اونم میگ نه اج ...

منم بدترم عزیزم 

ان‌شاءالله که شما هم صاحبخونه بشید به حق علی 

آمین

منم بدترم عزیزم  ان‌شاءالله که شما هم صاحبخونه بشید به حق علی  آمین

مرسی خواهرم،منم برات دعامیکنم

2706