2737
2739
عنوان

بزرگترین دغدغه الانتون؟

3275 بازدید | 314 پست

بزرگترین دغدغه درحال حاضر زندگیتون که شاید براش تاپیک هم بزنید چیه؟ من خودم بزرگترین دغدغه الانم اینه که قراره برم کنار خونه مادرشوهر زندگی کنم و شب و روز تو فکرشم و غمگین😔

اینکه با مادربزرگ شوهرم قهرم بعد چنددفعه دعوت کردن ک نرفتم باید الان برم ریختشو ببینم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم ذهنم خالیه تهی باشوهرم یه بحث سنگین کردیم نمیدونم چی تو فکرمه الان

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2738

اینکه خونه میخوام 

خونه‌ای که مال خودمون باشه😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706