2737
2734
عنوان

بزرگترین دغدغه الانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 314 پست
ما چ بخایم کاری کنیم چ نخایم همیشه باهم خوبیم و در حال معاشقه اون میتونه منو وارد حس کنه اما تا میاد ...

یسری تکنیک داره با چوب پنبه اینا شروع میکنی بعد یه وسیلس میخری و....بعدم شوهرت.سرچ کن نت انجام بده حله .وازینیموس 

خوب شاید واژینیسموس داشته باشی،، لرزش. پا هم داری،،،،، برا مردها خیلی حس غرور داره بزار انجام بده دی ...

یاااا خدا... دختر بدبخ...

ب خدا اگه شوور کنم... مامااااااااان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شاید واژینیسموس داشته باشی،، لرزش. پا هم داری،،،،، برا مردها خیلی حس غرور داره بزار انجام بده دی ...

ارع متاسفانه دیروز پاهام شدید میلرزید وقتی ازم دور شد!میدونم بخدا همرو میدونم اما ع دردش بدجوری میترسم!

بزرگترین دغدغه الانم اینه که بتوانم تا آخر تابستون افزایش قد بگیرم

چجوری

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2728
بزرگترین دغدغه این روزام اینه شوهرم خیانتشو دوباره تکرار نکنه در حدتماس بود فقط ولی واقعا داغون شدم ...

وای

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
2738
مامستاجریم صاحبخونه ۲۶۰ تومن ب اجاره خونه اضافه کرده حالاشده ۵۰۰تومت خیلی زیاده باید دنبال خونه باشی ...

ما۳۰۰میدادیم الان گفته ۶۰۰، بنگاه ک میریم میگیم کرایه ۴۰۰بهمون میخندن

ارع متاسفانه دیروز پاهام شدید میلرزید وقتی ازم دور شد!میدونم بخدا همرو میدونم اما ع دردش بدجوری میتر ...

من از دردش نمیترسم کلا از این ک قرار باشه دستش بهم بخوره میترسم....

یا امام زاده بیژژژژژژژژن😨😧😨😧😦 

2706