2733
2739
عنوان

کمککککک خیلی نگرانم

289 بازدید | 46 پست

خانوما مامانا من شنبه ای دکتر بودم هفته ۳۸ بارداریم  گفتش عفونت داری  فکر کنم از نوع قارچی باشه اخه پماد کلوتریمازول داده  سه شبه واژینال زدم  بهتر که نشد خارشم پیدا کردم چیزی تا زایمانم نمونده خطر نداشته باشه  یا به بچم منتقل نشه  زایمانم طبیعیه مشکل پیش نیاد  

خدایا شکرت

هر جوري هست اقدام کن براي سز

من هفته سي و هشت عفونت داشتم تو معاينه دکترم براي يک هفته بعد تاريخ سز زد برام چهار روز بعدش دردم گرفت اورژانسي سز شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به بچه منتقل نشه چيه خانم،خداي نکرده بچه چشماش کور مي شه

2738

عفونت قارچی تأثیری بر جنین نخواهد داشت. اگر هنگام زایمان عفونتی وجود داشته باشد، احتمال دارد که نوزاد هنگام خروج با آن تماس پیدا کند که در این صورت، ممکن است یک عفونت قارچی به نام برفک دهان؛ Thrush، در دهان او ایجاد شود. برفک با رد‌های سفید رنگ در دو طرف و سقف دهان و گاهی بر روی زبان نوزاد تشخیص داده می‌شود. این مشکل جدی نیست و به راحتی درمان می‌شود.

من شنیدم سزارین میکنن فقط

به بچه منتقل نشه چيه خانم،خداي نکرده بچه چشماش کور مي شه

این حرفای چرت و پرتو از کجاتون در میارین

۸۰درصد خانومای باردار در طی بارداری عفونت میگیرن پس الان بیشتریامون باید کور باشیم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
چرا الکی میگید زن باردارو میترسونید

الکي نمي گم گلم،دقيقا به همين علت دکترم منو سز کرد

عفونت قارچی تأثیری بر جنین نخواهد داشت. اگر هنگام زایمان عفونتی وجود داشته باشد، احتمال دارد که نوزا ...

من ۳۲هفتم دکتر معاینه کرد گف عفونت داری اگ خوب نشم قطعا سزارین میکنن ینی؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

نترس عزیزم

عفونت اگه قارجی باشه مشکلی پیش نمیاد چون منم عفونت قارچی داشتم موقع زایمان دکتر یه عالم بتادین ریخت روم

ولی اون یکی عفونت با دارو درمان میشه درهرحال 

برو دکتر استرس به خودت نده

2706