2733
2739
عنوان

بچه ها کسی مشکل ناباروری داره بیایین با هم صحبت کنیم خیلی ناامیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 56 پست
عزیزم منظورت اینکه همسرتون مشکل کم تحرکی داره. اخه من سنم 32داره زیاد میشه

از دست دادن جنین سال ۹۲ باروری طبیعی و بعدش افسردگی گرفتم و مشکل اعصاب دارم و یک ای یو ای نا موفق.تا الان هم به هیچ وجه نشد که نشد.

برای منم تنها ای وی اف مونده. 

شما اگر تهرانی مرکز دولتی برو

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم صد در صد ازاسپرم هست بدون بازگشت 

اقدام واس ای وی اف کردی بچه ها با چه دستگاهی جنین انتقال میدن مثل ای یو ای انتقالش

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
مدل اینکه باید بری تو نوبت درسته شنیدم میگن شاید دوسال بعد نوبتت شه. من اهوازم. 

فکر نکنم دوست من رفت دکتر اونجا بعد مصرف امپول وداروهای مخصوص ای وی اف ازش تخمک کشی کردن ولی چون شکم دوستم اب اورد چند ماه بعد انقالو انجام دادن وگرنه زودتر انجام میدادن

2731
تنبلی تخمدان دارم ولی دلیل شکست آی وی اف  مشخص نیست چیه

اتفاقا تنبلی تخمدان برا ای ای خیلی خوبه و اما من که مشکل ندارم همسرم داره همش این آمپولا قرصا تمام هورمونهامو بهم میریزم اما بی فایدس

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
اقدام واس ای وی اف کردی بچه ها با چه دستگاهی جنین انتقال میدن مثل ای یو ای انتقالش

دکترم گفته یکبار ای وی اف میتونی بکنی ممکنه ۳۰ درصد یه ذخیره اسپرم داره اون خوب باشه اگه نباشه هم که هیچ کلی امپول و عمل الکی 

عزیزم من یه بچه دارم واسه دومی اقدام کردم نشد شوهرم از داد اسپرماش تحرک ندارن و تعدادشون کمه...منم گیج شدم نمی‌دونم اون موقع چطور باردار شدم این مشکل بوده یا بعداً اینطور شده...فعلا قراره دوباره آزمایش تکرار کنه تا دارو بده دکترش...اما دکترش گفت تا شیش ماه اقدام داشته باشین اگه نشد برین آی یو آی...البته منکه عمرا زیربار آی یو آی برم چون یه بچه دارم...الآنم دعا میکنم واسه اونایی که مشکل دارن و هنوز لذت پدرو مادر شدنو نچشیدن...امیدوارم به زودی زود طبیعی باردار بشی عزیزم...

2740
از دست دادن جنین سال ۹۲ باروری طبیعی و بعدش افسردگی گرفتم و مشکل اعصاب دارم و یک ای یو ای نا موفق.تا ...

عزیزم منم دقیقا شرایطم مثل شماس با این تفاوت که که بچم سر زایمان به دلیل سهل انگاری دکترم از دست دادم. الانم دکترم قصور پزشکی واسش زدن و دادگاهی. واقعا دیگه بریدم 

فکر نکنم دوست من رفت دکتر اونجا بعد مصرف امپول وداروهای مخصوص ای وی اف ازش تخمک کشی کردن ولی چون شکم ...

میشه ازشون بپرسی تو نوبت بوده یا نه 

2706